Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 березня, 17:57:49

В Чернігові міліція ліквідувала два притони

21.03.2014   13:28

Працівники сектору по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Чернігівського міського відділу УМВС в Чернігівській області припинили діяльність двох приватних квартир-притонів, де виготовлявся ацетильований опій.

Як розповів начальник Чернігівського міськвідділу полковник міліції Вадим Парфентьєв, квартири здавали любителям наркотичного дурману дві жінки 39 і 40 років. Обидві мешкають в однокімнатних квартирах на п'ятому поверсі в різних районах міста.

Вже в подальшому в ході перевірки працівники міліції встановили, що обидві жінки вже тривалий час самі вживають наркотики. Але задоволення це досить дороге, і щоб отримувати «дозу» безкоштовно, вони здали помешкання своїм знайомим, які спеціалізувалися на виготовленні наркотиків. Кримінальні «хіміки» примудрилися варити «ширку» не з макової соломи, а із зерен.

В ході санкціонованого обшуку міліція вилучила у вказаних квартирах не лише готовий наркотик (ацетильований опій), а й відходи виробництва - відварені зерна маку. За цінами чорного ринку вартість вилучених наркотиків складає близько 5 тисяч гривень.
Вадим Парфентьєв повідомив, що відносно власниць квартир-притонів та їх квартиронаймачів відкрите кримінальне провадження за незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів та організацію або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів - караються позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років.
 

Останні новини Чернігівщини

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19

А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».

Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14

Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.

4 березня: цей день в Україні і світі

4 березня: цей день в Україні і світі 09:11

День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.