Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 червня, 02:51:11

"День відкритих дверей" в Менській виправній колонії № 91 управління ДПтС України в Чернігівській області

20.03.2014   12:14Агенцiя

Менська виправна колонія № 91 управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області відкрила двері родичам засуджених та представникам громадськості, котрі бажали ознайомитись з умовами відбування покарання в установі. Також до проведення заходу долучились члени спостережної комісії, представники благодійних і релігійних організацій.

Переступивши поріг закладу, численні відвідувачі отримали нагоду власними очима побачити як відбувають покарання засуджені колишні співробітники правоохоронних органів.

Екскурсію по установі провели начальник колонії Юрій Орловський, заступник начальника з соціально-виховної та психологічної роботи Тарас Голуб та начальник сектору соціально-виховної та психологічної роботи обласного управління Олександр Гужва.

До програми Дня відкритих дверей увійшло відвідування виробництва установи, бібліотеки, відділень соціально-психологічної служби, кімнат побачень. Відвідувачі отримали досить широкі та вагомі враження про умови перебування засуджених в колонії.

Особливо цікавим для рідних засуджених було відвідування житлових приміщень та їдальні. Вони особисто переконалися, що в гуртожитках тепло та затишно, а в їдальні чисто та смачно.

«Ми ініціювали проведення «Дня відкритих дверей» з запрошенням родичів засуджених саме для того, щоб вони могли на власні очі впевнитись, що в установі створені достойні комунально-побутові умови та дотримуються всі затверджені законом права», - розповів начальник Менської виправної колонії № 91 Юрій Орловський.
За словами голови Менської районної спостережної комісії Вікторії Неруш, «соціальні, психологічні, комунально-побутові умови відбування покарання в установі з кожним роком поліпшуються, та вони ніколи не замінять домашнього затишку, тому мета і співробітників установи, і рідних засуджених, і громадськості допомогти засудженим зайняти своє місце в суспільстві».

Підсумовуючи захід, начальник установи Юрій Орловський відповів на питання родичів засуджених, а також поцікавився їх думкою про умови в колонії. Відвідувачі зійшлися на тому, що умови в установі створені належні і висловили щиру подяку керівництву колонії за можливість побачити її зсередини.


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини