Міліція пильнує за порядком разом з прикордонниками та військовими
На Чернігівщині організовано 5 блок-постів, де спільно несуть службу працівники міліції та прикордонники.
Розташовані вони в північних районах області, яка межує з РФ. У цих укріплених точках позмінно чергують озброєні прикордонники та міліціонери, які перевіряють транспорт, що рухається вглиб держави.
Так, за останню добу українські прикордонники не пропустили в Україну більше чотирьохсот громадян РФ, які могли брати участь в дестабілізаційних заходах в Україні.
Також заборонено в'їзд на територію України сорока громадянам РФ (які планували залишитися у нас від одного до п'яти років), які можуть бути причетні до екстремістських угруповань. Ці люди були затримані на кордоні, оскільки вони мали намір грубо порушувати громадський порядок. У них виявлені речові докази - маски, гумові кийки, бронежилети, ножі, газові балончики та пістолети, відповідну літературу.
А в самому Чернігові міліціонери несуть службу разом з представниками військової служби правопорядку (ВСП), наряди наближені до військових частин та органів управління та об'єктів Міністерства оборони.
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.