Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 жовтня, 12:00:37

З початку року в області зафіксовано чотири факти торгівлі людьми

19.03.2014   10:33Агенцiя

Торгівля людьми, примусова проституція останніми роками набули особливого поширення як вид незаконного бізнесу, який, за даними ООН, посідає третє місце по прибутковості після торгівлі зброєю і наркотиками.

Торгівля людьми не визнає державних кордонів, не робить різниці між країнами. Практично всюди є факти продажу жінок, дівчат та хлопців для сексуальної експлуатації, дітей з метою незаконного усиновлення, нещадна насильницька трудова експлуатація.

З початку року в області зафіксовано 4 факти торгівлі людьми (2 – пов’язані із трудовою експлуатацією, 2 — із сексуальною), торік загальна кількість подібних злочинів сягнула 28 випадків.

Прикладом такого кримінального правопорушення є дії громадянки, яка розмістила оголошення на стендах і стовпах в Коропському та Сосницькому районах про виїзд на роботу до Російської Федерації. Обіцяли роботу по збору яблук, з нормальними умовами проживання і з оплатою 1000 дол. на місяць. Насправді ж після перетину кордону у потерпілих забрали паспорти та змусили працювати, не забезпечивши елементарних умов проживання. Люди, які стали жертвами трудової експлуатації від тяжких умов праці самостійно тікали та незаконно перетинали кордон.

За цим фактом було порушено кримінальну справу, суд визначив покарання організаторці у виді позбавлення волі строком на 5 років і 2 місяці.

Особи, які стали жертвами торгівлі людьми, можуть звертатись за допомогою до управлінь сім’ї та молоді облдержадміністрації, в управління праці та соціального захисту населення, в центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, де їм готові надати різні послуги від правового захисту до психологічної підтримки та адаптації до нормального життя.


http://chodtrk.com.ua/?p=13851
 

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави 16:52

У Прилуках активно триває озеленення центральних клумб в межах міні-скверів та навчальних закладів.

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули 16:49

Додаткові канікули з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ніжина. Садочки працюють в звичному режимі.

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021»

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021» 16:35

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій.

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн 16:30

За 100 днів ринку землі, найдешевшу земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства продали на Чернігівщині.

 На Чернігівщині продають виправну колонію

На Чернігівщині продають виправну колонію 16:26

Прилуцьку виховну колонію для неповнолітніх виставили на продаж. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.