Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 05:26:26

З початку року в області зафіксовано чотири факти торгівлі людьми

19.03.2014   10:33Агенцiя

Торгівля людьми, примусова проституція останніми роками набули особливого поширення як вид незаконного бізнесу, який, за даними ООН, посідає третє місце по прибутковості після торгівлі зброєю і наркотиками.

Торгівля людьми не визнає державних кордонів, не робить різниці між країнами. Практично всюди є факти продажу жінок, дівчат та хлопців для сексуальної експлуатації, дітей з метою незаконного усиновлення, нещадна насильницька трудова експлуатація.

З початку року в області зафіксовано 4 факти торгівлі людьми (2 – пов’язані із трудовою експлуатацією, 2 — із сексуальною), торік загальна кількість подібних злочинів сягнула 28 випадків.

Прикладом такого кримінального правопорушення є дії громадянки, яка розмістила оголошення на стендах і стовпах в Коропському та Сосницькому районах про виїзд на роботу до Російської Федерації. Обіцяли роботу по збору яблук, з нормальними умовами проживання і з оплатою 1000 дол. на місяць. Насправді ж після перетину кордону у потерпілих забрали паспорти та змусили працювати, не забезпечивши елементарних умов проживання. Люди, які стали жертвами трудової експлуатації від тяжких умов праці самостійно тікали та незаконно перетинали кордон.

За цим фактом було порушено кримінальну справу, суд визначив покарання організаторці у виді позбавлення волі строком на 5 років і 2 місяці.

Особи, які стали жертвами торгівлі людьми, можуть звертатись за допомогою до управлінь сім’ї та молоді облдержадміністрації, в управління праці та соціального захисту населення, в центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, де їм готові надати різні послуги від правового захисту до психологічної підтримки та адаптації до нормального життя.


http://chodtrk.com.ua/?p=13851
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини