Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 червня, 13:13:57

З початку року в області зафіксовано чотири факти торгівлі людьми

19.03.2014   10:33Агенцiя

Торгівля людьми, примусова проституція останніми роками набули особливого поширення як вид незаконного бізнесу, який, за даними ООН, посідає третє місце по прибутковості після торгівлі зброєю і наркотиками.

Торгівля людьми не визнає державних кордонів, не робить різниці між країнами. Практично всюди є факти продажу жінок, дівчат та хлопців для сексуальної експлуатації, дітей з метою незаконного усиновлення, нещадна насильницька трудова експлуатація.

З початку року в області зафіксовано 4 факти торгівлі людьми (2 – пов’язані із трудовою експлуатацією, 2 — із сексуальною), торік загальна кількість подібних злочинів сягнула 28 випадків.

Прикладом такого кримінального правопорушення є дії громадянки, яка розмістила оголошення на стендах і стовпах в Коропському та Сосницькому районах про виїзд на роботу до Російської Федерації. Обіцяли роботу по збору яблук, з нормальними умовами проживання і з оплатою 1000 дол. на місяць. Насправді ж після перетину кордону у потерпілих забрали паспорти та змусили працювати, не забезпечивши елементарних умов проживання. Люди, які стали жертвами трудової експлуатації від тяжких умов праці самостійно тікали та незаконно перетинали кордон.

За цим фактом було порушено кримінальну справу, суд визначив покарання організаторці у виді позбавлення волі строком на 5 років і 2 місяці.

Особи, які стали жертвами торгівлі людьми, можуть звертатись за допомогою до управлінь сім’ї та молоді облдержадміністрації, в управління праці та соціального захисту населення, в центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, де їм готові надати різні послуги від правового захисту до психологічної підтримки та адаптації до нормального життя.


http://chodtrk.com.ua/?p=13851
 

Останні новини Чернігівщини

Громадська рада при ОДА провела своє друге засідання

Громадська рада при ОДА провела своє друге засідання 11:44

24 червня під головуванням Ігоря Москаленка відбулось друге засідання Громадської ради.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3074 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3074 особи 11:40

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 25 червня в області щеплено першою та другою дозою 59 748 людей.

Мала приватизація: депутати Чернігівської міськради від

Мала приватизація: депутати Чернігівської міськради від "Слуги Народу" пропонують віддати частину коштів громадам 11:28

У Верховній Раді України розглядають законопроекти щодо малої приватизації, які усувають штучні бюрократичні перешкоди і спрощують процедуру підготовки до приватизації об’єктів як державної, так і комунальної власності. Із вимогою якнайшвидше уважали цей пакет документів, передбачивши перерахування частину коштів від продажу у бюджет місцевих громад, виступили депутати фракції «Слуга Народу» у Чернігівській міській раді.

На Чернігівщині проживає 217 тис молодих людей

На Чернігівщині проживає 217 тис молодих людей 11:23

Щороку наприкінці першого літнього місяця відзначається всеукраїнське свято – День молоді.

Художник із Чернігівщини Сергій Шишко

Художник із Чернігівщини Сергій Шишко 11:20

25 червня минає 110 років з дня народження художника Сергія Федоровича Шишка (1911-1997), майстра пейзажу та натюрморту.