Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 жовтня, 23:51:34

Нагородження переможців конкурсу якості продукції, що виробляються підприємствами установ виконання покарань

19.03.2014   09:06Агенцiя

В управлінні Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області відбулась відомча нарада з обговорення проблемних питань, що стосувались фінансово-господарської та виробничої діяльності установ виконання покарань та слідчого ізолятора Чернігівської області.

Проводив робочу нараду начальник управління ДПтС України в Чернігівській області полковник внутрішньої служби Валерій Пісклов.

Знаменною подією робочої зустрічі пенітенціарїв Чернігівщини стала урочиста церемонія нагородження кращих підприємств установ виконання покарань України – переможців Конкурсу якості продукції, що виробляються підприємствами установ виконання покарань «10 найкращих товарів 2013 року».

Директор Державного підприємства Чернігівської виправної колонії № 44 Василь Кириленко отримав диплом за перемогу у номінації «Краще підприємство – виконавець державних замовлень».

Олександр Крищенко, директор Державного підприємства Менської виправної колонії № 91, отримав диплом за перемогу підприємства у номінації «Товари для населення».
Вручаючи дипломи переможцям, начальник управління Валерій Пісклов відмітив, що ці підприємства досягли великих професійних успіхів у виробництві високоякісної, конкурентоспроможної продукції не лише для внутрішнього ринку, а й зарубіжжя.

Директор швейного підприємства Чернігівськї виправної колонії № 44 Василь Кириленко у своєм виступі зазначив: «Саме ефективність менеджменту та якість продукції є на сьогодні головними критеріями оцінки розвитку та потенціалу підприємств».

Була висловлена впевненість, що участь у подібних конкурсах є стимулом для зростання конкурентоспроможності продукції та популяризації товарів, які виготовляють підприємства Державної пенітенціарної служби України.

Товари, що виготовляються підприємствами установ виконання покарань Чернігівської області, не поступаються якістю, запевняють учасники конкурсу. Розвивати виробничу діяльність обіцяють і надалі.


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігів: з 28 жовтня по 13 листопада учні 1-4 класів навчатимуться за очною формою, учні 5-11 класів – дистанційно

Чернігів: з 28 жовтня по 13 листопада учні 1-4 класів навчатимуться за очною формою, учні 5-11 класів – дистанційно 20:02

У Чернігові з 28 жовтня учні 1-4 класів навчатимуться за очною формою, а учні 5-11 класів – дистанційно. Це триватиме до 13 листопада включно.

Виявлено 110 нових випадків COVID-19

Виявлено 110 нових випадків COVID-19 17:46

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 27 жовтня зафіксовано 110 нових випадків інфікування COVID-19.

Поліцейські розбираються, чому вся ТВК завчасно покинула робоче місце

Поліцейські розбираються, чому вся ТВК завчасно покинула робоче місце 15:04

Талалаївське відділення поліції розслідує кримінальне провадження за фактом зникнення у повному складі членів територіальної виборчої комісії зі свого робочого місця, де вони мали проводити підрахунок голосів.

У центрі Чернігова облаштовують міську міні-ферму

У центрі Чернігова облаштовують міську міні-ферму 14:53

Комфортні сучасні локації можуть створюватися власними руками і без великих бюджетних коштів.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 14:45

27 жовтня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини