Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 жовтня, 12:53:28

Нагородження переможців конкурсу якості продукції, що виробляються підприємствами установ виконання покарань

19.03.2014   09:06Агенцiя

В управлінні Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області відбулась відомча нарада з обговорення проблемних питань, що стосувались фінансово-господарської та виробничої діяльності установ виконання покарань та слідчого ізолятора Чернігівської області.

Проводив робочу нараду начальник управління ДПтС України в Чернігівській області полковник внутрішньої служби Валерій Пісклов.

Знаменною подією робочої зустрічі пенітенціарїв Чернігівщини стала урочиста церемонія нагородження кращих підприємств установ виконання покарань України – переможців Конкурсу якості продукції, що виробляються підприємствами установ виконання покарань «10 найкращих товарів 2013 року».

Директор Державного підприємства Чернігівської виправної колонії № 44 Василь Кириленко отримав диплом за перемогу у номінації «Краще підприємство – виконавець державних замовлень».

Олександр Крищенко, директор Державного підприємства Менської виправної колонії № 91, отримав диплом за перемогу підприємства у номінації «Товари для населення».
Вручаючи дипломи переможцям, начальник управління Валерій Пісклов відмітив, що ці підприємства досягли великих професійних успіхів у виробництві високоякісної, конкурентоспроможної продукції не лише для внутрішнього ринку, а й зарубіжжя.

Директор швейного підприємства Чернігівськї виправної колонії № 44 Василь Кириленко у своєм виступі зазначив: «Саме ефективність менеджменту та якість продукції є на сьогодні головними критеріями оцінки розвитку та потенціалу підприємств».

Була висловлена впевненість, що участь у подібних конкурсах є стимулом для зростання конкурентоспроможності продукції та популяризації товарів, які виготовляють підприємства Державної пенітенціарної служби України.

Товари, що виготовляються підприємствами установ виконання покарань Чернігівської області, не поступаються якістю, запевняють учасники конкурсу. Розвивати виробничу діяльність обіцяють і надалі.


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави 16:52

У Прилуках активно триває озеленення центральних клумб в межах міні-скверів та навчальних закладів.

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули 16:49

Додаткові канікули з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ніжина. Садочки працюють в звичному режимі.

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021»

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021» 16:35

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій.

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн 16:30

За 100 днів ринку землі, найдешевшу земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства продали на Чернігівщині.

 На Чернігівщині продають виправну колонію

На Чернігівщині продають виправну колонію 16:26

Прилуцьку виховну колонію для неповнолітніх виставили на продаж. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.