Чернігівську "кавоманку" затримали оперативно
Пізнього вечора на пульт централізованого спостереження надійшов тривожний сигнал із супермаркету, що розташований по проспекту Миру в обласному центрі.

Не минуло й трьох хвилин, як озброєний наряд працівників Державної служби охорони вже прибув на місце виклику.
В супермаркеті до правоохоронців звернувся старший по охороні та вказав на жінку, яка намагалася пройти повз касу з неоплаченим товаром. Правопорушниця, сподівалася, що, злившись з натовпом, їй вдасться вийти з магазину непоміченою.
Але обдурити камери відеоспостреження і пильну охорону не вдалося: біля виходу з торговельного закладу на неї вже чекав наряд ДСО. Неоплачений товар - каву вартістю 150 гривень - було вилучено.
На місце події також було викликано слідчо-оперативну групу міського відділу міліції. Наразі вже встановлено й особу правопорушниці. Це - сорокарічна чернігівка. По даному факту проводиться перевірка.
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.