Прокуратура Чернігівської області вимагає притягнути до відповідальності винних у порушенні прав підприємців
У ході прокурорської перевірки щодо здійснення контрольних повноважень Інспекцією з питань захисту прав споживачів у Чернігівській області встановлено низку порушень діючого законодавства.
Так, усупереч п. 5 ст. 4 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» Інспекцією допускаються факти зупинення реалізації продукції, обмеження господарської діяльності без рішення суду. Зокрема, з липня 2013 по березень 2014 року Інспекцією прийнято майже 200 рішень про тимчасову або повну заборону реалізації продукції суб’єктами підприємницької діяльності.
Крім того, встановлено непоодинокі факти порушення порядку проведення перевірок суб’єктів господарювання, у тому числі позапланових. Так, у порушення вимог Закону, в направленнях на проведення перевірки не конкретизувалася їх мета, що не дозволяло суб’єктам господарювання знати, з яких саме питань вони проводилися.
За результатами перевірки прокуратурою області внесено подання про усунення порушень та притягнення винних посадових осіб до відповідальності.
Нагадуємо, що у прокуратурі області діє "Телефон гарячої лінії" для отримання інформації про факти неправомірного втручання у підприємницьку діяльність з боку службових осіб контролюючих та правоохоронних органів: тел.: (0462) 698-325 (з 9.00 до 18.00 у робочі дні).
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression