“Народна самооборона” Чернігівщини почала споруджувати блок-пости. ФОТО
У зв’язку зі складною оперативною ситуацією: військові маневри російських військ поруч з українським кордоном, спільні навчання військ Білорусії та Російської Федерації, загрозу появи проросійських елементів на території нашої області Штаб «Народної самооборони» спільно з територіальним відділенням громадської організації «Ніхто крім нас» Чернігівської області прийняли рішення про створення пунктів громадського контролю: блок-постів.
Один із таких блок-постів встановлено на в’їзді до Чернігова з боку Новгород-Сіверського, біля села Киселівка
Також блок-пости районні відділення «Народної самооборони», спільно з прикордонниками та правоохоронними органами, планують встановити у всіх прикордонних районах.
http://www.pivnich.info/narodna-samooborona-chernihivschyny-pochala-sporudzhuvaty-blok-posty/
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression