Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 серпня, 14:42:56

Більше двох тисяч SMS-повідомлень українською та російською мовами надіслали студенти ЧНПУ в рамках флеш-мобу "Єдина Україна"

15.03.2014   13:06Агенцiя

Ідея акції належить студентам і викладачам навчального закладу, котрі в такий спосіб намагаються подолати розбрат між українцями.

Враховуючи те, що сьогодні відбувається в державі, чернігівська молодь не змогла залишитися осторонь проблеми. Студенти та викладачі Чернігівського національного педагогічного університету провели акцію «Єдина Україна». Учасники мітингу закликали українську молодь до єдності.

Напередодні акції студенти кожної групи шукали у соцмережах контакти своїх однолітків з різних куточків України, аби вже наступного дня відправити коротенькі повідомлення в різні куточки України з пропозицією об’єднатися у цей скрутний час.

Відшукати такі контакти було неважко, адже у виші навчаються студенти з різних регіонів України, як, наприклад, волинянка Вікторія Ліщук чи луганчанка Юлія Лешан, які розмовляють різними мовами, але не бажають розділення держави і народу.

За задумом організаторів, учасників акції розділила велика клумба, розташована на подвір’ї університету. А наприкінці заходу саме на ній зійшлися студенти утворивши прапор України і співаючи гімн, адже вони проти розбрату у середині держави.

Аналогічне звернення направили і до Брянського державного університету імені Петровського, з яким у чернігівських педагогів давні дружні стосунки.


http://chodtrk.com.ua/?p=13805

 

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 11:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю 10:54

Бронзову призерку Олімпійських ігор у Токіо, Почесну громадянку Чернігова Олену Костевич та її тренера Ігоря Чередінова з великою радістю зустріли в аеропорту Борисполя.

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства 09:17

Наразі громада міста Чернігова підіймає питання створення притулку для осіб, які зазнали домашнього насильства. Поліція Чернігівської області долучилася до цього процесу, адже спільними зусиллями правоохоронців, громадських організацій, місцевої влади та соціальних служб вдасться якісніше протидіяти домашньому насильству.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:46

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 04 серпня по 08 годину 05 серпня 2021 року

5 серпня - Міжнародний день світлофора

5 серпня - Міжнародний день світлофора 08:41

Перший світлофор був винайдений Джеєм Найтом і був встановлений в 1868 році у Лондоні біля будівлі парламенту.