Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 вересня, 04:22:31

Автозлодіїв затримали міліціонери і громадськість

15.03.2014   10:38

Вночі до чергової частини Корюківського райвідділу внутрішніх справ зателефонували декілька власників легковиків і повідомили, що невідомі злодії крізь розбите скло проникли всередину і викрали все, що потрапило їм під руку.

Перший дзвінок надійшов після першої ночі, а до ранку оперативний черговий вислухав уже сімох потерпілих.

На місце злочину негайно була направлена слідчо-оперативна група. Міліціонери опитали автовласників, але інформації, яка б могла встановити особи зловмисників, вони надати не змогли. Натомість експерт-криміналіст поблизу автівок зафіксував чіткі сліди взуття, які згодом і вивели на лиходіїв.

Практично всі понівечені машини були припарковані біля багатоповерхівок. Крадії розбивали скло і забирали з бардачків гроші, документи, знімали відеореєстратори і з «м'ясом» видирали магнітоли.

Один з потерпілих, почувши звук розбитого скла, побачив у вікно, як кілька постатей орудує в салоні його легковика. Прямо в майці та трусах господар вискочив надвір аби по-чоловічому поговорити із зловмисниками, але ті швидко накивали п'ятами. Після наскоку злодіїв чоловік не знайшов у салоні особистих речей, грошей і магнітоли. Крім цього, йому доведеться витратитися на заміну розбитого скла.

Як розповів начальник Корюківського райвідділу внутрішніх справ підполковник міліції Володимир Коноваленко, оперативники не сумнівалися, що всі крадіжки - справа рук одних і тих же осіб. Зважаючи на те, як грубо й брутально діяли злодії, правоохоронці окреслили коло осіб, які можуть бути причетні до скоєного. Завітавши до місця проживання одного місцевого жителя, де час від часу збиралися асоціальні елементи, досвідчені міліціонери помітили такі ж самі сліди взуття, як і поблизу обікрадених автівок. Господаря вдома не виявилося, тож міліціонери влаштували там засідку, а інша група правоохоронців приступила до пошуків зловмисників на вулицях Корюківки.

Зловмисники ж цієї ночі обікрали склад місцевого сільгоспкооперативу, поцупивши велосипед, бензопилу та електроінструмент. Цього їм здалося замало і вони пішли в центр міста аби знову розтрощити якусь автівку. Але як тільки злодії почали вибивати скло, вони були затримані міліцейським патрулем з допомогою мешканців навколишніх будинків.

Згодом міліція з'ясувала, що раніше судимий за крадіжку місцевий житель тільки-но повернувся з місць позбавлення волі. Він запросив у Корюківку подільника - жителя Київщини, з яким разом відбував покарання. У третього місцевого жителя нероби зняли хатину, де утрьох і пропивали крадене.

Наразі підозрювані перевіряються на причетність до аналогічних злочинів на території району та області, відносно них відкрито кримінальне провадження за статтею «крадіжка».
 

Останні новини Чернігівщини

08:23

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19

З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.

Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16

Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.

Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13

Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.

Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10

З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.