Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 лютого, 12:19:32

Невдале повернення "туриста"

07.03.2014   13:54Агенцiя

Як вже повідомлялося вчора на ділянці державного кордону в межах Чернігівської області триває проведення операції «Кордон».

В результаті вжитих заходів у пунктах пропуску через державний кордон виявляються радикально налаштовані громадяни Росії, які з метою подальшої дестабілізації суспільно-політичної обстановки у АР Крим та південно-східних регіонах країни під різними приводами намагаються потрапити до України. З 1 березня таких громадян виявлено 13 чоловік.

Зокрема найбільш характерним стало виявлення 5 березня в пункті контролю «Хоробичі», під час оформлення потягу сполученням Мінськ – Сімферополь, громадянина Росії Олександра Р., жителя м. Клінци Брянської області. За його ствердженням, він прямував до Криму з метою занять гірським туризмом маючи при собі декілька комплектів камуфльованого одягу різного забарвлення, захисну маску та гумовий кийок.

Зважаючи на це, йому відмовили у праві в’їзду до України протягом найближчих 3 років та відправили назад.

Відпочивши в Гомелі, цей «турист» 6 березня ще раз спробував потрапити до України, але вже цього разу на потязі сполученням Мінськ – Одеса, але був знову виявлений та повернутий назад. До речі, перевірка особи цього «туриста» дозволила встановити, що попередня його поїздка до України тривала з 2011 по 2013 роки.


Помічник начальника прикордонного загону- начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

 Є злочин, є вирок, а чи буде покарання?

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57

«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.

Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28

Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.

Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23

1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.