Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 лютого, 13:42:46

З турботою про здоров’я працюючих громадян і членів їх сімей

07.03.2014   11:58Агенцiя

Обласним відділенням Фонду соціального страхування з тимчасової праці працездатності, за підсумками 2013 року, виконано одне із пріоритетних напрямків діяльності Фонду, а саме:

забезпечення санаторно-курортним та відновлювальним лікуванням застрахованих осіб в санаторно-курортних закладах, у тому числі  санаторіях-профілакторіях, участь у реалізації державних програм щодо оздоровлення дітей в дитячих закладах оздоровлення, реалізація інших законодавчо визначених напрямків позашкільного обслуговування дітей. На зазначені цілі у бюджеті обласного відділення Фонду було передбачено 55,6 млн. грн.

Видатки на санаторно-курортне та відновлювальне лікування склали 37 млн. 955 тис. грн. (із них 3 млн. 168 тис. грн. на придбання путівок до реабілітаційних відділень санаторіїв). За рахунок цих коштів було виділено 6026 путівок (5622 на санаторно-курортне лікування та 404 на відновлювальне лікування). Всі путівки застрахованими особами використані. У порівнянні з 2012 роком отримано на 1 177 санаторно-курортних путівок більше, також зросла в 5 разів кількість реабілітаційних путівок (404 путівки проти 82 у 2012 році).

Також 1200 осіб отримали оздоровлення за кошти Фонду у двох санаторіях-профілакторіях, що частково фінансуються з бюджету відділення Фонду. Витрати на їх часткове утримання склали 1 млн. 414 тис. грн., в тому числі 632 тис. грн. по санаторію-профілакторію Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д. Ушинського (оздоровлено 600 застрахованих осіб) та 782 тис. грн. по санаторію-профілакторію „Юність” Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка (оздоровлено 600 студентів).

За підсумками літньої оздоровчої компанії 2013 року за участю коштів Фонду, а це 10 млн. грн., що  на 2 млн. 674 тис.  грн. більше ніж за 2012 рік, оздоровлено 9016 дітей застрахованих осіб, що на 305 дітей (або на 3,5%) більше рівня минулого року (8711 осіб).
Водночас, з бюджету відділення Фонду було спрямовано 3 млн. 941 тис. грн. на часткове фінансування 27 дитячо-юнацьких спортивних шкіл фізкультурно-спортивних товариств „Динамо”, „Колос”, „Спартак” та „Україна”, де навчалося 7 692 вихованців.

Також, в рамках надання соціальних послуг, за кошти Фонду 93 490 дітей застрахованих осіб області були забезпечені новорічними подарунками, загальна вартість яких склала 2 млн. 241 тис. грн. Їх кількість збільшилась на 1 490 у порівнянні з 2012 роком.

Наразі, у відповідності до визначених завдань на 2014 рік, повним ходом іде забезпечення санаторно-курортним і відновлювальним лікуванням застрахованих осіб в санаторно-курортних закладах України. У розпалі і підготовка до літньої дитячої оздоровчої кампанії.

Прес-служба виконавчої дирекції
обласного відділення Фонду

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

 Є злочин, є вирок, а чи буде покарання?

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57

«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.

Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28

Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.

Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23

1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.