Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 лютого, 12:38:41

Є рекорд!

07.03.2014   08:31Агенцiя

Хто, як не Чернігівський національний педагогічний університет, названий на честь Тараса Шевченка, гідно та з розмахом вшанує пам’ять українського Кобзаря.

Цілу низку заходів підготували студенти і викладачі ЧНПУ ім. Тараса Шевченка з нагоди 200-річного ювілею українського генія.

Спочатку гостей запросили на відкриття виставки «Сторінки життя Великого Кобзаря», де хронологічно проілюстрували головні події життя Тараса Григоровича. А вже згодом на вулиці розгорнулася найяскравіша подія Шевченківського тижня — одночасне декламування твору Тараса Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий». У встановленні рекорду брали участь студенти і викладачі університету, учні загальноосвітніх шкіл Чернігова, представники творчої інтелігенції та громадськості. Звичайно, було присутнє представництво книги рекордів Гіннеса, яке зареєструвало наймасовіше читання вірша за означеною тематикою.

Потім гостей знову запросили всередину на урочисте відкриття виставки «Тарасові горизонти», в основі якої — художньо-декоративні роботи, виконані викладачами та студентами університету. А вже по закінченню відбувся урочистий концерт.

Окрім вшанування Тараса Шевченка, чоловіки поздоровили присутніх жінок з 8-м Березня.


http://chodtrk.com.ua/?p=13637
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

 Є злочин, є вирок, а чи буде покарання?

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57

«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.

Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28

Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.

Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23

1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.