Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 21 квітня, 22:59:31

У прокуратурі Чернігова проведено координаційну нараду, на якій узгоджено роботу правоохоронних органів в умовах сьогодення

06.03.2014   12:34

У прокуратурі Чернігова проведено координаційну нараду за участю керівників правоохоронних органів міста.

На ній узгоджено вжиття додаткових організаційно-практичних заходів, спрямованих на додержання законності в місті в умовах надзвичайно загостреної ситуації в державі.

На нараді йшлося про необхідність забезпечення в Чернігові неухильного дотримання конституційних прав громадян, у першу чергу — права на життя, особисту недоторканість, недоторканість власності.

Окрім того, враховуючи активізацію в окремих регіонах України незаконних дій під сепаратистськими гаслами, учасниками наради вироблено комплекс організаційних і практичних заходів, які мають застосовуватись з метою припинення таких проявів.

Рішенням наради визначено додаткові заходи, які мають бути вжиті для більш ефективної протидії злочинності, упередження випадків конфронтації, забезпечення додержання Конституції та законів України.

Прес-служба прокуратури м. Чернігова

Останні новини Чернігівщини

«Трагедія в Драмі» — прем’єра документального проєкту-розслідування Суспільного 10:50

19 квітня о 19:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів відбудеться прем'єра документального проєкту «Трагедія в Драмі».

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства? 10:39

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.

Спільний проєкт міста Чернігова, уряду Німеччини та UNDP в Україні 10:30

Наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини. Реалізує проєкт німецька компанія GIZ та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Чи високі ризики відбудови/відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії в Чернігові? 10:13

Наявність ризиків під час моніторингу визначали аналітики громадської організації «Агенція міських ініціатив».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:44

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини