Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 7 березня, 00:41:28

Чернігівська "Народна самооборона" зустрілася із бійцями внутрішніх військ

05.03.2014   16:27Агенцiя

5 березня, зустрілися нещодавні супротивники представники «Самооборони Майдану» та бійці внутрішніх військ МВС України, які дислокуються в Чернігові.

Нині вони спільно, вже протягом тижня, спільно допомагають чернігівським правоохоронцям несучи патрульну службу.

- «Ми повинні перегорнути сторінку нашої нещодавньої історії, коли ми стояли один проти одного на вулиці Інститутській у столиці. Нині наш спільний ворог стоїть у воріт держави це спільна загроза, - зазначив у виступі перед бійцями керівник сотні «Народної Самооборони» Володимир Федорок, який до речі навіть отримав поранення під час революційних подій у столиці.

Звичайно, я не закликаю забути ті криваві сторінки, пізніш має відбутися розслідування і мають бути покарані ті, на чиїй совісті лежить вина за убивство українців, як з одної так і з іншої сторони, адже ще не пройшло і 40 днів як загинули солдати чернігівського військової частини».

По закінченню зустрічі з бійцями представники «Народної самооборони» Володимир Федорок та Олексій Коновалов зустрілися із командуванням внутрішніх військ та отримали від них в подарунок книги де розповідається історія Внутрішніх військ.


Прес-служба Чернігівської обласної «Народної самооборони»

Останні новини Чернігівщини

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19

Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини