Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 19 квітня, 06:32:45

Воїни-афганці Чернігівщини готові захищати український народ

05.03.2014   16:01

Чернігівські ветерани учасники бойових дій на території інших держав, в тому числі Республіки Афганістан, висловили готовність вийти на кордони України з Росією та спілкуватися з бойовими побратимами для попередження агресії.

Воїни висловили обурення з приводу того, що інформація російських масмедіа в більшості своїй спотворена і не відповідає реальній дійсності подій в України. На їхню думку, саме ці обставини викликають непорозуміння з братнім російським народом і Україна стоїть за кілька кроків від війни. "Цього не можна допустити", - казали воїни. Вони обіцяли докласти до цього максимум зусиль.

Водночас ветерани-афганці одностайно виказали готовність вийти на кордони України та зі зброєю в руках боронити цілісність та недоторканість Вітчизни.

- Ми готові взяти до рук зброю, щоб захистити свій народ, - сказали вони.

Від імені колишніх випускників Чернігівського вищого військового училища льотчиків до своїх російських колег звернувся колишній полковник радянської авіації Юрій Гранчак:

- Щоразу на урочистих зустрічах випускників ЧВВАУЛу Ви неодноразово говорили про свою любов до Чернігова та України, яка дала Вам дорогу в життя. Застосуйте всю свою енергію та здоровий глузд, щоб не допустити розвязання збройного конфлікту між двома братніми народами українцями та росіянами.

Також ветерани підтримали тимчасову обрану народом владу та визнали її легітимною до наступних виборів.

Останні новини Чернігівщини

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня 12:36

Для нашого регіону характерна велика кількість рослинної їжі. Українська кухня — це варіння, тушкування, запікання, смаження, пряження.

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска 12:19

За два тижні Великдень. А отже, варто продумувати страви, які будете готувати. Пропонуємо рецепт сирної паски, що традиційно готується на свято Великодня.

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 11:50

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 2021 року

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць 10:14

Цей День встановлений в 1983 році Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’ятників і визначних місць (ІКОМОС), створеної при ЮНЕСКО. Відзначається з 18 квітня 1984 року.