Масляну відзначали в Новгород-Сіверській УВП № 31, де утримуються довічно засуджені
Масляна – дуже домашнє, тепле свято.
Про це не забуло і керівництво Новгород-Сіверської установи виконання покарань № 31 управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області.
Завдяки начальнику Новгород-Сіверської установи виконання покарань № 31 підполковнику внутрішньої служби Спичаку Валентину Івановичу та начальнику відділу соціально-виховної та психологічної роботи капітану внутрішньої служби Субетто Сергію Олександровичу, за сприяння отця Олександра Спасо-Преобреженського чоловічого монастиря, було організовано святковий захід з традиційними млинцями.
Чоловіки-кухарі з приготуванням млинців впоралися. В цьому переконався, завітавши на кухню, начальник відділу інтендантського і господарського забезпечення лейтенант внутрішньої служби Євгеній Миколайович Меньшиков. Частували млинцями із медом.
Святам радіють у виправних установах, мабуть, як ніде у іншому місці. Тож засуджені змогли зустріти весну за традицією.
«Частинка світлого, народного свята пробудить в кожному засудженому теплі спогади про сім’ю, про дім, де люблять і чекають. А якщо цього поки що немає, то зародиться щире бажання створити сім’ю, в якій добрі традиції українського народу будуть шанувати», - впевнений начальник відділу з соціально-виховної та психологічної роботи установи Сергій Субетто.
Масляна – це свято примирення. За звичаєм, у неділю, обов’язково треба сходити в гості до рідних і близьких на млинці та вибачитись за образи, випадкові чи ні. У наших ув’язнених немає такої можливості, але хочеться вірити, що в душі більшості з них прозвучать слова пробачення – тихі та, що найголовніше, щирі.
Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32
«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.
“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56
Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.
Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50
30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.
Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45
Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.
Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).