Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 квітня, 01:20:55

Ніжинське, Щорське та Прилуцьке управління газового господарства визнані кращими в Чернігівській області

05.03.2014   11:20Агенцiя

Щороку ПАТ «Чернігівгаз» підбиває підсумки фінансово-господарської діяльності компанії і визначає кращі філії.

Про це повідомила прес-служба ПАТ "Чернігівгаз".

Структура товариства на сьогодні складається з 9 управлінь по газопостачанню та газифікації, які обслуговують по 2 або 3 райони області.

В 2013 році оцінювання відбувалося по чотирьом напрямкам: реалізація природного газу, комерційна, експлуатаційна діяльність та охорона праці.
 
Від якісного та своєчасного обслуговування газових мереж та обладнання залежить безпека користувачів, саме тому у 2013 році правління компанії вирішило приділити значну увагу технічному напрямку.

Перевіряючі та контролери оцінювали виконання планів перевірки будинкових мереж на герметичність, ліквідацію витоків газу та наявність або відсутність нещасних випадків в зоні обслуговування філій. При 100% виконанні вимог критерію філія отримувала 22 бали. На загальний результат управлінь впливали оцінки усіх структурних підрозділів, що входять до його складу.

У підсумку переможцями рейтингу ПАТ «Чернігівгаз» «Краща філія - 2013» стали Ніжинське управління по газопостачанню та газифікації – І місце, ІІ місце – Щорське УГГ, ІІІ місце -  Прилуцьке УГГ.

Ніжинське управління по газопостачанню та газифікації отрмало в якості приза - два автомобілі "Volkswagen".

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 520 нових випадків COVID-19

Виявлено 520 нових випадків COVID-19 21:18

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 22 квітня в області зафіксовано 520 нових випадків COVID-19.

Використання знайденої чужої банківської картки - це крадіжка

Використання знайденої чужої банківської картки - це крадіжка 15:12

За процесуального керівництва Прилуцької окружної прокуратури 20.04.2021 із направленням обвинувального акту до суду завершено досудове розслідування стосовно 2-х мешканців Прилуцького району, які спільно за попередньою змовою групою осіб таємно викрали чуже майно.

Необхідно забезпечити дистанціювання людей під час святкових обрядів - влада звернулась до представників релігійних організацій

Необхідно забезпечити дистанціювання людей під час святкових обрядів - влада звернулась до представників релігійних організацій 15:03

21 квітня голова обласної державної адміністрації Анна Коваленко обговорила з представниками обласної Ради Церков та релігійних організацій, правоохоронними органами концепцію відзначення Вербної Неділі, Великодня та проведення поминальних днів в області в умовах карантинних обмежень.

Незаконна рубка дерев на території Красилівського лісництва

Незаконна рубка дерев на території Красилівського лісництва 14:55

Фахівцями Державної екологічної інспекції у Чернігівській області під час здійснення заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства виявлено незаконну рубку дерев дуба звичайного у лісових насадженнях Красилівського лісництва державного підприємства «Чернігівське лісове господарство».

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 12:11

22 квітня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Олександра Кодоли.