Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 26 грудня, 15:46:38

Чернігів: рятувальники двічі надавали допомогу громадянам

05.03.2014   07:59

3 березня о 12:00 у Чернігові до Служби порятунку «101» зателефонувала мешканка обласного центру з проханням відчинити двері квартири по вул. Пухова, де мешкає її 67-ти річна сусідка, яка з невідомих причин не відчиняє двері.

Рятувальники, що оперативно прибули за викликом, по висувній драбині піднялися на другий поверх та через вікно потрапили до помешкання. В кімнаті вони знайшли літню жінку, якій стало зле і вона не могла самостійно підвестися. Рятувальники відчинили вхідні двері помешкання та передали жінку медичним працівникам.

Інше повідомлення надійшло до Служби порятунку "101" о 03:48 про те, що в квартирі по проспекту Перемоги потребує допомоги 70-річний дідусь. Як з'ясувалося, старенький впав з ліжка на підлогу, а оскільки був паралізований то самостійно не зміг підвестися.

Рятувальники, що прибули за викликом, підняли чоловіка та поклали на ліжко.

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини