Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 квітня, 21:24:11

Незаконну зброю правоохоронці рекомендують здати

05.03.2014   07:50

Міліція реалізує План першочергових заходів УМВС в Чернігівській області щодо стабілізації оперативної обстановки в області.

Одним з важливих пунктів цього плану є недопущення злочинів, які скоюються з використанням вогнепальної зброї, боєприпасів до неї, вибухових речовин та спецзасобів.

У зв’язку з цим на Чернігівщині, як і у всій державі, проводяться заходи з добровільної здачі населенням зброї, боєприпасів, спецзасобів та вибухівки.
Якщо громадяни добровільно здадуть до органів внутрішніх справ мисливську вогнепальну, холодну або газову зброю, то в подальшому вони матимуть можливість після оформлення відповідних документів зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.

Особлива увага громадян звертається на необхідності здачі озброєння, вилученого в деяких областях під час масових акцій протесту з органів внутрішніх справ та підрозділів СБУ.

Міліція нагадує, що згідно зі статтею 263 Кримінального кодексу України за незаконне зберігання зброї, боєприпасів, вибухівки передбачено кримінальну відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п'яти років.

Крім того, незареєстрована зброя – це не тільки порушення закону, а й причина нещасних випадків, які можуть трапитися з громадянами або з їх неповнолітніми дітьми.

Громадяни, які добровільно звернуться до міліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігається ними незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності.

Тож якщо ви бажаєте позбавитися незаконної зброї, боєприпасів чи вибухових речовин, радимо звернутися до працівників дозвільної системи міста Чернігова за номером 619-885, дозвільної системи Чернігівської області за номером 619-230 або в міськрайвіддділи міліції за місцем проживання.


Едуард Гребенюк, начальник міліції громадської безпеки УМВС України в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня 12:36

Для нашого регіону характерна велика кількість рослинної їжі. Українська кухня — це варіння, тушкування, запікання, смаження, пряження.

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска 12:19

За два тижні Великдень. А отже, варто продумувати страви, які будете готувати. Пропонуємо рецепт сирної паски, що традиційно готується на свято Великодня.

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 11:50

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 2021 року

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць 10:14

Цей День встановлений в 1983 році Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’ятників і визначних місць (ІКОМОС), створеної при ЮНЕСКО. Відзначається з 18 квітня 1984 року.