Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 квітня, 19:52:02

Прокуратура Чернігівщини вимагає розірвати незаконні договори на суму 4,6 млн грн

04.03.2014   12:40

Прокурорською перевіркою, проведеною в управлінні капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації, установлені порушення законодавства при здійсненні державних закупівель

Так, перевіркою законності закупівлі робіт із будівництва ліній електропостачання в м. Ніжині на суму 1,3 млн. грн. установлено, що одним з учасників у пакеті документації конкурсних торгів надано завідомо підроблену копію ліцензії на будівельну діяльність.

Крім того, учасники процедури закупівлі є пов’язаними особами.

Наразі інформацію про підробку документів внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. За даним фактом розпочато кримінальне провадження.
Також установлено ще одне безпідставне застосування процедур закупівлі у одного учасника.

Зокрема, без наявності передбачених законом підстав проведено закупівлю робіт із розширення площ літературно-меморіального музею О.П.Довженка в смт. Сосниця Чернігівської області (реконструкція) на суму 3,3 млн.грн.

На усунення порушень прокуратурою області внесено подання керівництву облдержадміністрації з вимогою розірвати сумнівні договори задля попередження незаконного використання майже 4, 6 млн. грн. бюджетних коштів.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28

Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях!

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22

З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.

21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19

День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини