Міліція затримала злодія прямо в продуктовому кіоску
Співробітники відділу державної служби охорони УМВС України в Чернігівській області «на гарячому» затримали 35-річного зловмисника, який обкрадав продуктові кіоски міста.
Як зазначив начальник Чернігівського міськвідділу внутрішніх справ підполковник міліції Вадим Парфентьєв, злодій потрапляв всередину, ламаючи ролети і віджимаючи двері. Чолов'яга викрадав не тільки гроші, а й каву, ковбаси та інші харчі.
В ході подальшої перевірки було встановлено, що зловмисник був раніше засуджений за аналогічні злочини, ніде не працював, вживав наркотики. Саме задля наркотиків він і обкрадав продовольчі кіоски, а товар продавав на ринку за заниженими цінами.
За словами Вадима Парфентьєва вночі 27 лютого в одному з продовольчих кіосків по вулиці Гагаріна спрацювала сигналізація. Тривожний сигнал надійшов на пульт державної служби охорони. Негайно на місце події виїхала група затримання ДСО, завдяки професійним діям бійців злодія вдалося затримати прямо в приміщенні кіоску.
На сьогоднішній день вже встановлена причетність цього чоловіка до 5 крадіжок, відносно крадія відкрите кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка), санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від трьох до шести років.
Останні новини Чернігівщини
«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34
Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.
Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56
25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».
Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13
Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.
Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.