Трьох жінок намагалися вивезти за кордон та продати в сексуальне рабство
У Харкові затримано трьох жителів Чернігівської області, які намагалися вивезти за кордон з метою продажу в сексуальне рабство трьох жінок.
В результаті реалізації оперативної інформації затримано жителя міста Щорс Чернігівської області та двох жительок міста Чернігова (1952 - 1981 р.н.), усі затриманы - без постійного місця роботи, чоловык - раніше судимий.
Попередньо встановлено, що вони намагалися вивезти за кордон, з метою продажу сутенерам для сексуальної експлуатації, трьох жительок указаної області (1987-1992 р.н., усі без постійного місця роботи).
Прес-служба МВС
Останні новини Чернігівщини
Заклади освіти області отримали генератори від польського Урядового агентства стратегічних резервів 09:37
Одинадцять генераторів різної потужності (від 15 до 27 кВт) передали сьогодні для потреб закладів освіти Крутівської, Бахмацької, Кіптівської та Сосницької громад, Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, а також Державного архіву Чернігівської області.
У Корюківській громаді поліцейські скерували до суду кримінальне провадження щодо чоловіка, який систематично вчиняв домашнє насильство 09:10
Житель одного з сіл Холминської громади за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність. Кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.
У Чернігові посмертні державні нагороди передали рідним загиблих оборонців 08:39
У Чернігівській ОВА передали державні нагороди родинам полеглих воїнів начальник ОВА В’ячеслав Чаус, очільник Нацполіції області Іван Іщенко та військові.
На Чернігівщині працює шість Центрів ментального здоров’я 17:46
Повномасштабна війна в Україні значно підвищила потребу в якісній підтримці психічного здоров’я.