Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 лютого, 20:08:27

Порушником виявився громадянин Білорусі

27.02.2014   11:02Агенцiя

25 лютого, близько 19-ї години, дільничним інспектором прикордонної служби відділу прикордонної служби "Добрянка" на напрямку с. Кравцовка (РБ) – с. Горностаївка (Україна) затримано невідомого чоловіка, який не мав при собі жодних документів та намагався поза встановленим пунктом пропуску потрапити до України.

Невідомого було доставлено до прикордонного підрозділу та затримано до трьох діб, до з'ясування його особи та всіх обставин правопорушення.

В ході перевірочних заходів встановлено, що затриманий 59-річний громадянин Республіки Білорусь.

Затриманого притягнуто до адміністративної відповідальності за частиною 1 статті 204-1 "Порушення державного кордону" та статтею 202 "Порушення прикордонного режиму" Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко

Останні новини Чернігівщини

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression