Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 лютого, 23:16:56

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

27.02.2014   10:31Агенцiя

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 26 лютого по 08 годину 27 лютого 2014 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 2 пожежі 1 на об'єкті, 1 в житловому секторі. Загинула 1 людина.

1. Пожежа в житловому секторі м. Бобровиця, вул. Червонопартизанська О 03 год. 19 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено майно, пошкоджено стіни. Причина - необережність під час куріння господаря. На місці пожежі виявлено тіло господаря 1950 р.н. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 150 000 грн.

2. Пожежа на об'єкті Бахмацький р-н , м. Батурин, вул. Ющенка О 05 год. 25 хв. сталася пожежа непродовольчого магазину. Вогнем пошкоджено перекриття. Власник, причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 80 000 грн.

Виявлення та знищення ВНП:

О 18 год. 00 хв. групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП У ДСНС України у Чернігівській області знищено 62 одиниці вибухонебезпечних предметі (54 артилерійські снаряди калібром 122 мм, 3 мінометні міни калібром 76 мм, 1 артилерійський снаряд калібром 82 мм, 2 реактивні снаряди калібром 82 мм, 2 мінометні міни калібром 82 мм) часів ВВв, які було виявлено 25.02.2014 року в Урочищі «Ветхе» біля м. Ніжин під час обстеження території.
 

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини