Через державний кордон не пропущено 92 особи
Кордон за тиждень
За минулий тиждень, з 17 по 23 лютого 2014 року, на Чернігівщині через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 51 тис. осіб та 12 тис. транспортних засобів, затримано 7 порушників державного кордону.
До адміністративної відповідальності притягнуто 51 особу, на яких накладено штрафів на суму 9656 гривень.
Через державний кордон не пропущено 92 особи, з яких 6 – діти громадян України, що не мали відповідних підстав для перетину державного кордону.
Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко
Останні новини Чернігівщини
«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10
До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.
російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08
Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58
З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.
Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57
З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).