Чернігівська область: врятовано чоловіка, який провалився під лід

23 лютого о 17:05 до Служби порятунку «101» в Ічнянському районі надійшло повідомлення про те, що на місцевому ставку в с. Власівка провалився під тонку кригу 56-річний чоловік, який скоротивши шлях пішов через ставок.
Опинившись у крижаній воді чоловік почав кликати на допомогу. Почувши крики на допомогу прибігли місцеві жителі, які за допомогою підручних засобів витягли потерпілого з води та передали медикам. З діагнозом переохолодження чоловіка доставлено до районної лікарні.
Рятувальники Управління ДСНС у Чернігівській області звертаються до населення з проханням: за умов нестійких температур утриматися від виходу
на тонкій лід, особливо коли на річках, озерах і ставках крига тонка і небезпечна. Не випробуйте долю, цінуйте власне життя. Постійно контролюйте розваги дітей, не залишайте їх без нагляду!
Останні новини Чернігівщини
Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07
Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні
На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03
Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла
Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16
З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Ринок праці мовою цифр 11:57
Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53
Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)