Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 травня, 04:03:02

Правоохоронці Чернігівщини провели в останню путь свого товариша

22.02.2014   19:46Агенцiя

Правоохоронці Чернігівщини провели в останню путь свого товариша - міліціонера оперативного взводу роти міліції особливого призначення «Беркут» Зубка Володимира Валерійовича.


Він відійшов у вічність у 28 років. А попереду було все життя, яке він так любив, мріяв стати офіцером, навчався у Національній академії внутрішніх справ.

Але доля розпорядилася інакше. 18 лютого загін Чернігівського «Беркуту» був направлений в Київ для охорони громадського порядку. Володимир з товаришами ніс службу на вулиці Інститутській.

19 лютого старшому сержанту Зубку Володимиру Валерійовичу було присвоєне чергове спеціальне звання – прапорщик міліції. Але новенькі погони бійцю випало носити лише один день, бо 20 лютого куля снайпера пробила бронежилет і Володимир загинув від смертельного поранення.

Мати-вчителька втратила одного з трьох своїх дітей, яких вона ростила сама. У загиблого міліціонера залишилася доросла сестра і молодший брат.

Проводити земляка в останню дорогу вийшла вся Куликівка, друзі, знайомі. На похорони приїхали керівники УМВС України в Чернігівській області, колеги, ветерани органів внутрішніх справ.

Коротку, але яскраву біографію Володимира можна вмістити в декілька рядків - народився 18 травня  1985 року у селі Родниківка Уманського району Черкаської області, згодом сім’я переїхала на Чернігівщину й оселилася у Куликівці. Юнак закінчив місцеве училище, здобув професію електрозварника. Після служби у Збройних Силах України вирішив пов’язати свою долю з міліцією і 2006 року хлопчина одягнув форму.

Співробітники міліції згадують свого колегу лише з найкращої сторони, як старанного, дисциплінованого і сумлінного співробітника.

Пам'ять про загиблого міліціонера завжди залишиться в серцях рідних і близьких, побратимів і колег по службі.

УМВС України
в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини