Працює гаряча телефонна лінія відділення Національної служби посередництва і примирення в області
Задля збереження соціальної стабільності у трудових колективах області, оперативного вирішення проблемних питань, що виникають між найманими працівниками та роботодавцями, запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), страйків та інших акцій соціального протесту у відділенні Національної служби посередництва і примирення в Чернігівській області працює гаряча телефонна лінія (77-62-77).

На неї можна звернутися для отримання кваліфікованої правової допомоги з питань трудового законодавства, законодавства про колективні трудові спори, у т.ч. в разі порушень прав і законних інтересів найманих працівників щодо:
— встановлення нових або зміни існуючих соціально-економічних умов праці та виробничого побуту;
— укладення чи зміни колективного договору, угоди;
— виконання колективного договору, угоди або окремих їхніх положень;
— невиконання вимог законодавства про працю.
Гаряча телефонна лінія відділення Національної служби посередництва і примирення працює від понеділка до п’ятниці від 9.00 до 17.00.
Останні новини Чернігівщини
“Симфонія тривалістю в життя” триває 10:40
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) 18 жовтня 2025 року представив глядачам програму, в яку увійшли твори юного Вольфганга Амадея Моцарта.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
20 жовтня: цей день в Україні і світі 10:35
День 1335 Російська агресія - Day 1335 Russian aggression
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.