Оперативники Міндоходів Чернігівщини викрили факти зловживань у сфері державних закупівель
У січні поточного року під контроль оперативних співробітників ГУ Міндоходів у Чернігівській області потрапило 2 підприємства, що здійснювали діяльність у сфері державних закупівель.
За результатами перевірок встановлено факти розкрадання бюджетних коштів. Про це повідомив начальник штабу оперативного управління ГУ Міндоходів у Чернігівській області Олександр Ярошенко.
За словами посадовця, перемога в тендерах відкриває шлях не лише до бюджетних коштів, а для нечесних керівників ще й до правопорушень.
На разі, у відношенні службових осіб підприємств-учасників державних закупівель до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 2 кримінальні правопорушення за фактами ухилення від сплати податків та розкрадання бюджетних коштів. Сума нанесених державі збитків склала майже 5 млн.грн.
Досудове розслідування триває.
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18
Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.
Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16
До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.
«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13
З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».
Надзвичайні події в області за останню добу 10:09
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06
Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.