Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 грудня, 02:24:34

Основні причини смерті від побутового травматизму

21.02.2014   08:15

У 2013 році від травм, отриманих у побуті, загинули 1189 осіб.

Упродовж року відбулося значне (на 24%) зменшення кількості смертей внаслідок алкогольних отруєнь (180 осіб) – однієї із основних причин смерті від побутового травматизму.

На 21,4% менше людей загинуло від наслідків нападу з метою вбивства чи нанесення ушкодження та на 19,2% – від випадкових отруєнь іншими отруйними речовинами (крім алкоголю)

У той же час збільшилася на 12% кількість самогубців. У 2013 році добровільно пішли з життя 330 осіб.

Збільшилася кількість загиблих від інших нещасних випадків із загрозою диханню – на 20,7%, від випадкових утоплень – на 19,8%, від випадків ушкодження з невизначеним наміром – на 4,4%, від падінь – на 3,9%, унаслідок ДТП – на 2%.

Упродовж 2013 року загинуло 27 дітей віком 0–14 років. Основними причинами їх смерті були випадкові утоплення – шестеро дітей, пожежі –п’ятеро та випадкові удушення – четверо.

Непокоїть, що більшість нещасних випадків з дітьми були наслідками недбалості їх батьків. Так, одне немовля п’яна матір нагодувала молоком з великим вмістом алкоголю, іншому – варили їжу на воді з криниці з нітратами.

Останні новини Чернігівщини

«Без подарунків не залишиться ніхто». Малечу з Чернігова запрошують написати листа Санті

«Без подарунків не залишиться ніхто». Малечу з Чернігова запрошують написати листа Санті 10:39

Мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр відкрила резиденцію Санти для дітей віком від 5 до 14 років. Упродовж грудня малеча може надсилати свої листи зимовому чарівнику, а наприкінці року кожна дитина отримає відповідь Санти та подарунок.

Журналісти Чернігівщини вчилися писати грантові заявки на медійні проекти

Журналісти Чернігівщини вчилися писати грантові заявки на медійні проекти 10:36

Протягом двох днів журналісти Чернігівської області вчилися писати грантові заявки на медійні проекти, їх реалізовувати та правильно звітувати.

Забруднення земель та зловживання службовим становищем: правоохоронці скерували до суду провадження щодо чиновника Носівської міськради 10:26

На Чернігівщині слідчі поліції завершили досудове розслідування та передали прокурору Чернігівської обласної прокуратури для направлення до суду матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом щодо посадовця, причетного до забруднення понад 3,4 га землі та безпідставної сплати з місцевого бюджету більш як 350 тисяч гривень приватній фірмі.

У Прилуках відкривається мандрівна виставка «На Зламі» 10:25

14 грудня в м. Прилуках у приміщенні Прилуцького краєзнавчого музею Східноукраїнський центр громадських ініціатив презентує мандрівну виставку «На Зламі».

ХІІ «Розумовські зустрічі» в Чернігові 10:20

У колі друзів, колег із атмосферою взаємоповаги йвзаємопідтримки 30 листопада – 1 грудня 2023 р. в Чернігові пройшли ХІІ«Розумовські зустрічі». Цього року присвячувалися вони 1000–літтю Великого Князівства Чернігівського (відзначатиметься в 2024 р.).