Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 19 лютого по 08 годину 20 лютого 2014 року
МНС
Протягом доби зареєстровано 1 пожежу в житловому секторі.
Пожежа в житловому секторі Щорський район, с. Хотуничі О 17 год. 53 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено електронасос системи опалення. Причина - коротке замикання електромережі. Збиток - 500 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100000 грн.
Інші повідомлення:
О 18 год. 51 хв. для надання допомоги гр. В., 1981 р.н., по відкриванню дверей квартири у м. Чернігові по пр. Миру, 210, де перебувала її дитина 2006 р.н., залучалось відділення ПРЧ АРЗ СП (1 одиниця техніки та 4 чоловіки особового складу).
О 01 год. 12 хв. по лінії "102" надійшло повідомлення про можливу наявність вибухового пристрою у вагонах приміських електропотягів на залізничній станції м. Ніжин, які слідували до м. Київ. Для забезпечення пожежної та техногенної безпеки залучалось відділення 16 ДПРЧ м. Ніжин (1 одиниця техніки та 5 чоловік особового складу). Вибухових пристроїв не виявлено. Затримка руху п'яти приміських електропотягів склала біля 40 хв. кожного.
О 06 год. 09 хв. по лінії "102" надійшло повідомлення про можливу наявність вибухового пристрою у вагонах приміського електропотягу №844 "Неданчичі-Київ" який знаходився на залізничній станції м. Чернігів. Для забезпечення пожежної та техногенної безпеки залучалось відділення 2 ДПРЧ м. Чернігів (1 одиниця техніки та 4 чоловік особового складу). Відправку електропотягу затримано.
Протягом доби техніка від ДП "Чернігівський облавтодор" для забезпечення транспортного сполучення на автошляхах області не залучалася. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.