Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 травня, 12:47:47

Чернігівська міліція викрила "цифрового" пірата

18.02.2014   11:46

Працівники Управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Чернігівській області припинили діяльність підпільного цеху з виготовлення контрафактної аудіо-візуальної продукції.

Житель обласного центру розмістив свій нелегальний бізнес у власному будинку в одному з сіл Козелецького району Чернігівської області. В ході проведення спецоперації міліціонери виявили та задокументували факт здійснення підпільної діяльності з тиражування та реалізації контрафактної аудіо-візуальної продукції. Пірат продавав контрафактні DVD-диски для лазерних систем зчитування із записами аудіо-візуальних творів.

У ході огляду помешкання правопорушника оперативники вилучили майже три сотні DVD-дисків, які згідно висновку Державного інспектора інтелектуальної власності є контрафактними.

Збитки, завдані правовласникам внаслідок протиправних дій, складають понад 100 тисяч гривень.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 203-1 Кримінального кодексу України (незаконний обіг дисків для лазерних систем зчитування, матриць, обладнання та сировини для їх виробництва, вчинені у значних розмірах) — караються штрафом від трьох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією та знищенням дисків для лазерних систем зчитування, матриць, обладнання чи сировини для їх виробництва.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини