Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 лютого, 13:49:47

ДПІ у м. Чернігові ГУ Міндоходів: співпрацюємо з місцевою владою

18.02.2014   11:30

Одним із векторів роботи ДПІ у м. Чернігові ГУ Міндоходів у Чернігівській області є поглиблення співпраці з місцевими органами виконавчої влади щодо формування місцевого бюджету.

руки

руки

Зокрема, фахівцями інспекції міста у 2013 році забезпечено надходжень до дохідної частини бюджету нашого міста в сумі 461,3 млн. грн., що на 22 млн. більше порівняно з надходженнями попереднього року.
Такий показник став можливими завдяки тісній співпраці інспекції з представниками місцевої виконавчої влади щодо встановлення ставок місцевих податків та зборів і платежів за землекористування.

Крім того, взаємодія інспекції з місцевими органами виконавчої влади охоплює ряд важливих соціально – економічних аспектів життєдіяльності міста.

Зокрема, за ініціативи ДПІ у м. Чернігові було обмежено коло суб’єктів господарювання, які мають право здійснювати торгівлю алкогольними напоями у нічний час (після 22.00 години) шляхом внесення змін до ставок торгових патентів.

Таким чином спільні зусилля місцевої влади та інспекції направлені не лише на наповнення бюджету міської громади, а й на підвищення громадянської свідомості жителів міста.
 

Останні новини Чернігівщини

 Праця на Перемогу

Праця на Перемогу 10:46

У рамках урядової ініціативи "Армія відновлення" безробітні області долучаються до суспільно корисних робіт. У поточному році такі роботи розпочалися 1 лютого у 4-х територіальних громадах області за участю 47 безробітних. Наразі вони прибирають придорожні та прибережні смуги, вирубують чагарники, заготовляють дрова, плетуть маскувальні сітки для потреб ЗСУ.

У Прилуках поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

У Прилуках поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 10:41

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції викрили 42-річного прилучанина під час збуту чергової партії «канабісу». Чоловіка помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Підтримати постраждалих від насильства: Чернігівська ОВА та Фонд ООН у галузі народонаселення реалізують черговий проєкт

Підтримати постраждалих від насильства: Чернігівська ОВА та Фонд ООН у галузі народонаселення реалізують черговий проєкт 10:20

Чернігівська ОВА продовжує співпрацю з Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA Ukraine) щодо удосконалення роботи мережі підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Винесено вирок за заподіяння тяжких тілесних ушкоджень

Винесено вирок за заподіяння тяжких тілесних ушкоджень 10:15

Прилуцькою окружною прокуратурою в суді доведено вину особи в заподіянні умисного тяжкого тілесного ушкодження, тобто у скоєні злочину, передбаченого ч.2 ст.121 КК України.

У Чернігові рятувальники спільно з масмедіа провели профілактичний рейд щодо безпечного використання генераторів

У Чернігові рятувальники спільно з масмедіа провели профілактичний рейд щодо безпечного використання генераторів 09:54

Через постійні відключення світла підприємці міста Чернігова активно використовують для роботи своїх закладів генератори.

АНОНСИ ПОДІЙ