Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 січня, 10:07:55

Митники позиваються до “Аратти” та вимагають сплатити солідний штраф

18.02.2014   11:14Агенцiя

Чернігівську обласну благодійну організацію “Аратта” звинувачують у порушенні митних правил.

У відповідній Постанові за підписом заступника начальника Чернігівської митниці В.В. Мельника повідомляється, що ЧОБО “Аратта”, в особі директора Вікторії Філатової, порушила норми щодо тимчасового зберігання вантажу гуманітарної допомоги, а саме вчасно не надала заяву на подовження терміну зберігання, тобто вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 469 Митного кодексу України, за яке передбачене покарання у вигляді штрафу в розмірі 500 неоподаткованих мінімумів доходу громадян (8500 грн., що складає 25 500 грн. за три складених протоколи!).

“Аратта” звернулась з позовом до Новозаводського районного суду з проханням захистити директора та благодійну організацію, яка вже 15 років надає вкрай необхідну допомогу великій кількості соціально-незахищених сімей, дитячим, освітнім та медичним закладам, дитячим будинкам та школам-інтернатам в м.Чернігові та області.

У позові до суду було надане роз’яснення, що “Араттою” неодноразово повідомлялося Чернігівській митниці про затримання строків зберігання, про складності та довготривалі затримки у визнанні гуманітарних вантажів на державному рівні в зв’язку з реформуванням системи та переданням повноважень Міністерству Соціальної Політики України. Впродовж всього року “Аратта” вела інтенсивне листування та відвідувала Міністерство Фінансів, Міністерство Соціальної Політики, Міністерство Доходів і Зборів України, витрачала великі кошти, сплачуючи за додаткові склади, де зберігаються вантажі.

Філатова Вікторія, директор ЧОБО “Аратта”, просить суд прийняти до уваги обставини, що пом’якшують відповідальність та скасувати постанову про стягнення штрафних санкцій, які приведуть до банкрутства організації та неможливості продовження важливої благодійної діяльності в місті Чернігові та області.
Багаторічну сумлінну роботу “Аратти” щодо підтримки найбільш вразливих громадян (інвалідів, багатодітних родин та інших) відзначає Обласне Управління Освіти та Науки, Громадська рада Чернігова, школи-інтернати (у клопотаннях на адресу Новозаводського районного суду).

Представники закордонних благодійних організацій, які надають благодійну допомогу, обурені та здивовані, що через це незначне правопорушення, яке нікому не заподіяло шкоди, можуть бути застосовані такі суворі штрафні санкції до неприбуткової організації.

Перше засідання суду відбулося 11 лютого 2014 року і суддя Філатова Л.Б. винесла постанову не на користь “Аратти”. Тому активні громадяни міста збираються пікетувати приміщення Новозаводського районного суду у м. Чернігові, де 18 лютого (о 10:10) та 19 лютого (о 14:45) відбудуться наступні судові засідання за Адміністративним позовом “Аратти”, та вимагатимуть захистити благодійну організацію, яка зробила чимало добрих справ.

Вікторія Сидорова

Останні новини Чернігівщини

Навчитися жити далі: 12-річна бранка підвалу в Ягідному пройшла психологічну реабілітацію та бореться зі своїми страхами 11:30

“Я боялася всього” — 12-річна Аня може знову зайти у підвал в Ягідному, де її та ще 366 людей примусово утримували росіяни. Може відверто розповідати, що з нею сталося, жити з цим досвідом і допомагати одноліткам. Дівчинка стала учасницею програми — понад пів сотні дітей з різних куточків країни, які втратили батьків або пережили окупацію, протягом місяця перебували в Іспанії та щодня отримували психологічну терапію. Заснувала реабілітаційний табір для дітей киянка Оксана Лебедєва.

  Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною

Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною 11:16

В розпал зими рівень води в найбільших річках в межах Чернігівщини – Десні та Дніпрі підвищився немов під час весняного водопілля.

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня 11:07

Російська армія за минулу добу із мінометів обстріляли громади Чернігівського та Новгород-Сіверського району.

 На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора

На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора 10:58

Господарським судом Чернігівської області 24.01.2023 задоволено позов прокуратури в інтересах Ніжинської міської ради до приватного товариства щодо стягнення 1 млн 717 тис. грн безпідставно збережених коштів внаслідок використання земельної ділянки комунальної власності площею майже 5,5 га без правовстановлюючих документів.

«Нетипові» пропозиції від роботодавців області

«Нетипові» пропозиції від роботодавців області 10:52

На Чернігівщині чимало хороших пропозицій від роботодавців, які готові платити гідну заробітну плату. База вакансій служби зайнятості оновлюється щодня, переглянути її можна на порталі державної служби зайнятості за посиланням https://chg.dcz.gov.ua. Найбільше вакансій для лікарів, слюсарів, водіїв, швачок, електромонтерів,підсобних робітників тощо.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини