Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 квітня, 04:05:38

Прокуратурою попереджено незаконне використання майже 9 мільйонів гривень

15.02.2014   08:44

В ході прокурорської перевірки установлено, що пункт тимчасового перебування іноземців на Чернігівщині намагалися реконструювати з порушенням законодавства про державні закупівлі.

Замість проведення процедури відкритих торгів було необґрунтовано застосовано процедуру закупівель робіт у одного учасника на суму 8,9 мільйонів гривень.

Державні кошти мали бути виділені приватному підприємству на проведення робіт з реконструкції будівель та споруд військового містечка Розсудів у Ріпкинському районі під пункт тимчасового перебування іноземців.

Замовником обґрунтовано своє рішення тим, що умовами для застосування саме такої процедури закупівлі стали закінчення бюджетного року і неможливість провести відкриті торги у визначені строки.

Водночас, відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 39 Закону України „Про здійснення державних закупівель”, ці обставини не можуть вважатися належними передумовами для застосування процедури закупівлі у одного учасника.

На усунення порушень законодавства прокуратурою області внесено подання, яке задоволено, а незаконний договір вже розірвано.
 

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.