Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 11:18:27

Грабіжника затримали на "гарячому"

15.02.2014   08:32

Співробітники міліції по «гарячих слідах» затримали 27-річного чернігівця, який скоїв пограбування дівчини.

Як розповів начальник управління громадської безпеки УМВС підполковник міліції Олександр Малиш, сьогодні близько 6 години ранку до чергової частини Чернігівського міського відділу міліції по каналу «102» надійшло повідомлення, що невідомий чоловік б'є дівчину.

По орієнтуванню чергової частини на місце події негайно виїхав наряд патрульної служби міліції, який біля під'їзду будинку по проспекту Перемоги виявив та затримав чоловіка, який лупцював дівчину.

Вже в подальшому в ході перевірки було встановлено, що дівчина поверталася зранку додому. Біля під'їзду будинку вона побачила чоловіка, який почав спочатку до неї чіплятися, а потім намагався пограбувати. Він вихопив у неї мобільний телефон, але втекти йому завадили співробітники міліції.

Як було встановлено пізніше, підозрюваний неодноразово був судимий за пограбування та крадіжки. Затриманого поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

За даним фактом міліцією відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж), карається позбавленням волі на строк від чотирьох до шести років. Мобільний телефон у зловмисника вилучено. Досудове розслідування триває.

Останні новини Чернігівщини

Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 15:16

Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:02

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

 Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону

Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59

Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».