Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 грудня, 09:02:20

Серед засуджених установ виконання покарань Чернігівської області відбулись конкурси снігових скульптур

13.02.2014   11:41Агенцiя

Ініціатором заходу виступило управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області, а засуджені ідею підтримали та створили дивовижні скульптури.

Подивитись на мистецтво засуджених змогли представники спостережних комісій, громадськості та засобів масової інформації.

Журі – адміністрація установ і рада колективу засуджених визначили найкращі скульптури. Враховувалась важкість виконання, актуальність і символізм.

За процесом творення снігових скульптур могли спостерігати усі засуджені. Кожен із них переконався, що виготовлення снігових скульптур вимагає від творців особливого підходу, великих зусиль та витримки. Однак це варто цього, бо надзвичайні відчуття викликають фігури, виліплені зі снігу. Вони кожного з нас повертають у світ дитинства та казки, роблять добрішими та щирішими.

Скульптури, створені в різних установах відрізнялись. В Чернігівській жіночій виправній колонії № 44 створювали казкових яскравих героїв. Вони подарували неабияку радість малюкам Будинку дитини та захоплюючий творчий процес засудженим мамам.

Юнаки Прилуцької виховної колонії створювали спортивні машини «Формули – 1» й  фортецю з гарматами.
Засуджені Домницького виправного центру № 135 виліпили героїв байок і народних казок.

В Менській виправній колонії № 91 створили 10 льодових скульптур. Засуджені презентували замки та автомобілі, шахову дошку із шаховими фігурами з льоду та кубки переможців.

Конкурс завершився, велику насолоду отримали всі учасники, а кращі – нагороди. Скульптури ще деякий час будуть дарувати добрий настрій всім, хто їх споглядає.

Проведення подібних заходів сприяє розвитку ініціативи і творчості засуджених, прагненню до самовдосконалення та прискоренню їх виправлення та ресоціалізації.


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Про підсумки Всеукраїнської програми ментального здоров’я -2023 — на розширеному засіданні Міжвідомчої координаційної ради 08:59

Крок за кроком в Україні загалом, та в Чернігівській області зокрема розвивається якісна система підтримки ментального здоров'я українців - Всеукраїнська програма «Ти як?», ініційована першою леді Оленою Зеленською.

1 грудня - цей день в Україні та в світі

1 грудня - цей день в Україні та в світі 08:54

ДЕНЬ 646 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 646 RUSSIAN AGRESSION

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини