Чернігів: ліквідовано умовну пожежу одного з холодильних боксів ТОВ "Холодторг груп"
З метою практичного відпрацювання спільних дій підрозділів обласного Управління ДСНС та обслуговуючого персоналу промислових об'єктів щодо ліквідації можливих пожеж і надзвичайних подій, 12 лютого на території Чернігівського підприємства "Холодторг груп", що по вул. Старобілоуській, проводились тактико-спеціальні навчання.
За легендою, о 11:08 в одному з холодильних боксів готової продукції виникла пожежа і вогонь швидко поширювався. Черговий персонал, за номером "101" оперативно викликав пожежно-рятувальні підрозділи міста, сповістив дирекцію об’єкту та до прибуття рятувальників приймав заходи по відключенню електропостачання та гасінню пожежі вогнегасниками.
Через 3 хвилини до місця умовної події прибуло 3 відділень пожежно-рятувальних підрозділів Чернігова. Вогнеборці оперативно встановили пожежні автомобілі на вододжерела, провели бойове розгортання та розвідку осередку пожежі. У захисних протигазах рятувальники здійснили евакуацію людей та обслуговуючого персоналу з будівлі та ліквідували умовну пожежу.
Керівництво навчань зазначило, що підрозділи обласного Управління ДСНС у взаємодії із обслуговуючим персоналом підприємства поставлені завдання з ліквідації умовної пожежі відпрацювали в повному обсязі.
Останні новини Чернігівщини
Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08
Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.
Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07
Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.
Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49
Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.
Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15
Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.
Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20
Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.