На Чернігівщині засуджено перевізника нелегальних мігрантів
Набув законної сили вирок Новгород-Сіверського районного суду у кримінальному проваджені стосовно громадянина Республіки Молдова, який організував незаконне переправлення осіб через державний кордон України.

Встановлено, що у вересні минулого року на територію митного пункту пропуску “Грем’яч” заїхав вантажний автомобіль. Водій під час проходження прикордонного контролю повідомив, що повертається додому після роботи на території Російської Федерації. Утім, у ході поглибленого огляду транспортного засобу було виявлено 9 громадян Республіки Афганістан, які не мали відповідних документів на перетин державного кордону.
У ході досудового розслідування було з’ясовано, що перевізник повинен був доставити нелегальних мігрантів до м. Києва. За свої послуги в якості винагороди водій отримав 500 доларів США.
Розглянувши матеріали кримінального провадження суд визнав зловмисника винним за ч.3 ст.332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України, та призначив йому покарання у вигляді штрафу в розмірі 30 тисяч гривень.
Останні новини Чернігівщини
Де робити, аби добре заробити? 15:34
Відповідь на це запитання знають у службі зайнятості. На початок липня у базі вакансій обласної служби зайнятості налічувалось близько двох тисяч пропозицій від роботодавців області. І серед них є ті, хто навіть у воєнний стан готовий платити працівникам високу заробітну плату. В ТОП-10 високооплачуваних вакансій регіону увійшли:
Найкраще знають математику: що відомо про результати учасників НТМ 15:09
В основних сесіях національного мультипредметного тесту на Чернігівщині взяли участь 7 259 осіб. Явка становить 93,2%.
Виробники переробної промисловості можуть отримати до 16 млн грн гранту на відновлення після обстрілів у межах політики програми «Зроблено в Україні» 14:43
Кабінет Міністрів України на засіданні 7 липня 2025 року затвердив нову редакцію Порядку реалізації програми «Гранти для переробних підприємств». В межах програми запроваджено новий напрям – гранти на відновлення виробничих потужностей для переробних підприємств, які постраждали від збройної агресії росії. Тепер вони можуть отримати до 16 млн грн на закупівлю, доставку та монтаж обладнання.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 14:10
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння грошима пенсіонерки в Чернігові.
Рада ветеранів при Чернігівській ОДА: завершено прийом заяв 13:38
На Чернігівщині триває формування оновленого складу Ради ветеранів при обласній державній адміністрації.