Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 08:42:41

Чернігівські міліціонери затримали школяра, який жорстоко побив однолітка

23.12.2011   10:40Агенцiя

У Чернігові до міської лікарні з численними внутрішніми травмами черевної порожнини та розірваною селезінкою було доставлено 15-річного учня місцевого професійного ліцею залізничного транспорту.

Про цю подію негайно були проінформовані органи внутрішніх справ. Працівники кримінальної міліції у справах дітей звернулися за допомогою у пошуках зловмисника за “гарячими слідами” до Чернігівського відділу Державної служби охорони.

Після час проведення оперативно-розшукових заходів міліціонери виявили та затримали підозрюваного. Ним виявився 16-річний учень однієї із загальноосвітніх шкіл. Підліток зізнався, що це він побив ліцеїста. Неповнолітнього забіяку доставили до найближчого відділу міліції, де слідчі у присутності батьків з’ясовували причини неконтрольованої підліткової жорстокості.

Після допиту із затриманого взято підписку про невиїзд. Проти нього порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого Ч.1 ст.121 (умисне завдання тяжких тілесних ушкоджень) Кримінального кодексу України.

Прес-служба Департаменту Державної служби охорони

Останні новини Чернігівщини

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40

Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.

Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18

13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.

Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34

Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.

Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини