Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 червня, 12:43:54

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом зайняття гральним бізнесом направлено до суду

07.02.2014   15:01

Прокуратурою Чернігівської області затверджено та передано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням трьох мешканців м.Ніжина за ч. 3 ст.28, ч. 1 ст. 203-2 КК України (вчинення злочину організованою групою, зайняття гральним бізнесом).

Встановлено, що протягом січня-липня минулого року зазначені громадяни в складі організованої групи в порушення Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» з метою отримання прибутку організували у м. Ніжині три гральні заклади, де здійснювались організація та проведення азартних ігор за допомогою 38 гральних автоматів. Вказані заклади маскували під кафе-бари.

25.10.2013 р. учасникам злочинного угруповання було повідомлено про підозру. Досудове розслідування проводилося слідчим управлінням УМВС України в області.

Державне обвинувачення в судовому розгляді буде підтримувати прокуратура Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини