Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 11:37:39

Затримано напівпричеп

07.02.2014   12:34Агенцiя

5 лютого в міжнародний автомобільний пункт пропуску «Нові Яриловичі» під керуванням 23-річного громадянина України на в’їзд в Україну, прибув вантажний автомобіль «SCANIA» з напівпричепом «KLAESER».

У прикордонного наряду при оформленні автомобіля виникла підозра щодо дійсності номерів його вузлів та агрегатів.

Оперативно прийняте рішення, щодо проведення спільного із співробітниками митниці огляду, під час здійснення контролю ІІ лінії транспортного засобу дало відповідні результати. Так, 2 знаки VIN-коду напівпричепа мають ознаки фальсифікації, а саме під ними проглядаються залишки попередніх цифр. Крім того "фахівці", що підроблювали VIN-код, навіть не спромоглися знищити стікер з попереднім VIN-кодом, залишивши його на напівпричепі.

Про виявлене протиправне діяння, що містить ознаки вчинення злочину за частиною 1 статті 290 Карного Кодексу України «Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу», повідомлено співробітників Ріпкинського РВ УМВС у Чернігівській області, які і будуть проводити подальші слідчі дії з водієм.


О.В.Дудко, помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби, підполковник 

Останні новини Чернігівщини

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.

Народжуваність на Чернігівщині у 2020 році. ДОВІДКА

Народжуваність на Чернігівщині у 2020 році. ДОВІДКА 10:33

У 2020 році в Чернігівській області народилися 5925 малюків (3010 хлопчиків та 2915 дівчаток). Щоденно на світ з’являлися, у середньому, 16 немовлят. Дві третини дітей народилися у містянок.

У Чернігові сформують підрозділ тероборони

У Чернігові сформують підрозділ тероборони 10:26

Про формування в Чернігові підрозділу територіальної оборони 13 квітня на розширеній нараді в Чернігівській міській раді повідомив військовий комісар міста Олег Гончарук.