Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 квітня, 04:28:10

У 2014 році 25 чернігівців і 2 сумчан уклали з військовим відомством контракт про проходження служби в резерві

07.02.2014   12:18

У результаті проведення військовими комісаріатами Чернігівської і Сумської області рекламно-агітаційної та інформаційно-роз’яснювальної роботи у районах області триває відбір кандидатів для проходження військової служби в резерві Збройних Сил України.

Так, нині військкоматами Чернігівської області вже відібрано 25 чоловік, які уклали з командуванням 1 гвардійської окремої танкової бригади контракт щодо служби в резерві.

А на Сумщині, розповів начальник відділення комплектації та призову – заступник військового комісара підполковник Ігор Закревський, проходять відбір як кандидати майже 20 чоловік, двоє з яких вже уклали контракт з командуванням 27 Сумського реактивного артилерійського полку.

За словами виконуючого обов’язки заступника командира танкової бригади по роботі з особовим складом майора Валерія Кулика, укладенню контракту з резервістами передувала копітка робота з вивчення особових справ, проведення медичних оглядів військово-медичною комісією обласного військового комісаріату, індивідуальних бесід та визначення їхніх професійно-психологічних, морально-ділових та фізичних якостей.

– Переважна більшість резервістів у бригаді, – повідомив майор Валерій Кулик, – проходитиме підготовку на посадах радіотелефоністів, командирів відділень, навідників і командирів бойових машин, водіїв тощо. Їм гарантується оплата добових під час проведення зборів, безкоштовний проїзд до місця проведення зборів і назад, медичне обслуговування, речове та харчове забезпечення на час зборів, а також одноразова винагорода в кінці року.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 185 нових випадків COVID-19

Виявлено 185 нових випадків COVID-19 20:47

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 14 квітня в області зафіксовано 185 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.