Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 листопада, 09:46:02

Ветеринарна служба Чернігівщини виконує всі завдання, покладені на неї державою

06.02.2014   10:33Агенцiя

На засіданні колегії головного управління ветеринарної медицини в області розглядалися питання забезпечення стабільної епізоотичної ситуації, роботи державних інспекторів ветеринарної медицини в режимі забезпечення якості та безпеки харчових продуктів, організації лікувально-профілактичної роботи, а також питання фінансової дисципліни.

У 2013 році фахівці управління виконали всі завдання, поставлені перед ними державною фітосанітарною службою та обласною владою.
Говорячи про епізоотичну ситуацію, начальник управління зазначив, що вона дуже напружена в усьому світі. Особливо турбує зараз українських ветеринарів ситуація в Російській Федерації. Вже зареєстровані випадки захворювання свиней і на території України. В нашій області таких не було.

Позитивним моментом є те, що на африканську чуму не хворіють люди, але вона завдає значних збитків економіці. При виникненні захворювання проводиться знищення поголів’я в неблагополучній зоні, що відчутно б’є по кишені його власників. Та головна проблема в тому, що припиняється експорт м’ясної продукції.

Аби уникнути зараження поголів’я африканською чумою свиней, необхідно дотримуватися обов’язкових профілактичних норм.

Щодо підсумків роботи, то минулого року у ветеринарної служби області були певні труднощі, проте незначні. Управління працює стабільно, має належне фінансове забезпечення. Ветеринарна медицина Чернігівщини повністю забезпечена кадрами, за минулий рік не скоротили жодного працівника.


http://chodtrk.com.ua/?p=13126
 

Останні новини Чернігівщини

Професіографічна екскурсія у музеї. Цього разу – про гончарство

Професіографічна екскурсія у музеї. Цього разу – про гончарство 09:43

Днями професіографічну екскурсію в історичному музеї ім. В.В.Тарновського провели для учнів з вадами слуху навчально-реабілітаційного центру №1 фахівці Чернігівського обласного центру зайнятості.

Владислав Атрошенко: від справедливого розподілу коштів держбюджету-2020 залежить розвиток Чернігова

Владислав Атрошенко: від справедливого розподілу коштів держбюджету-2020 залежить розвиток Чернігова 09:37

13 листопада Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко взяв участь у прес-брифінгу на тему: «Бюджет 2020 – це згортання децентралізації. Як вижити громадам?». Цей захід проводився Асоціацією міст України в Українському кризовому медіа-центрі.

Андрій Прокопенко зібрав голів об’єднаних територіальних громад

Андрій Прокопенко зібрав голів об’єднаних територіальних громад 09:04

Очільник Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко провів робочу зустріч з головами об’єднаних територіальних громад Чернігівщини.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:51

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 13 листопада до 8:00 14 листопада 2019 року.

Чернігівські військові випробовували зенітні керовані ракети

Чернігівські військові випробовували зенітні керовані ракети 08:34

Чернігівські фахівці Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки на Державному випробувальному полігоні “Ягорлик”, що на Херсонщині, провели випробування зенітних керованих ракет 9М83 та 9В55К(Р), що використовуються в зенітних ракетних комплексах С-300-В1 та С-300 ПС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини