Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 листопада, 02:22:26

Ветеринарна служба Чернігівщини виконує всі завдання, покладені на неї державою

06.02.2014   10:33Агенцiя

На засіданні колегії головного управління ветеринарної медицини в області розглядалися питання забезпечення стабільної епізоотичної ситуації, роботи державних інспекторів ветеринарної медицини в режимі забезпечення якості та безпеки харчових продуктів, організації лікувально-профілактичної роботи, а також питання фінансової дисципліни.

У 2013 році фахівці управління виконали всі завдання, поставлені перед ними державною фітосанітарною службою та обласною владою.
Говорячи про епізоотичну ситуацію, начальник управління зазначив, що вона дуже напружена в усьому світі. Особливо турбує зараз українських ветеринарів ситуація в Російській Федерації. Вже зареєстровані випадки захворювання свиней і на території України. В нашій області таких не було.

Позитивним моментом є те, що на африканську чуму не хворіють люди, але вона завдає значних збитків економіці. При виникненні захворювання проводиться знищення поголів’я в неблагополучній зоні, що відчутно б’є по кишені його власників. Та головна проблема в тому, що припиняється експорт м’ясної продукції.

Аби уникнути зараження поголів’я африканською чумою свиней, необхідно дотримуватися обов’язкових профілактичних норм.

Щодо підсумків роботи, то минулого року у ветеринарної служби області були певні труднощі, проте незначні. Управління працює стабільно, має належне фінансове забезпечення. Ветеринарна медицина Чернігівщини повністю забезпечена кадрами, за минулий рік не скоротили жодного працівника.


http://chodtrk.com.ua/?p=13126
 

Останні новини Чернігівщини

Недорогий та функціональний: який смартфон вибрати для роботи

Недорогий та функціональний: який смартфон вибрати для роботи 16:22

Підібрати надійний смартфон “на кожен день” зараз дуже складно.

Виявлено 398 нових випадків COVID-19

Виявлено 398 нових випадків COVID-19 16:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 24 листопада в області зафіксовано 398 нових випадків COVID-19.

Бібліотека ім. М. Коцюбинського запрошує до

Бібліотека ім. М. Коцюбинського запрошує до "Клубу книгомандрівників" 15:47

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського стартував новий літературно-мистецький проект «Клуб книгомандрівників». Це інтерв’ю з відомими чернігівцями про літературу та книги в їхньому житті.

Громади отримують експертну підтримку щодо організації управлінської діяльності

Громади отримують експертну підтримку щодо організації управлінської діяльності 15:30

Як побудувати ефективну структуру апарату та виконавчого комітету ради; правильно припинити повноваження голів місцевих рад; на які посади в органи місцевого самоврядування потрібно проводити конкурс, а де можна здійснити переведення; вимоги щодо віку та освіти посадових осіб місцевого самоврядування, – це далеко неповний перелік питань, які цікавили учасників дистанційного навчання «Основні питання організації роботи рад та їхнє організаційно-кадрове забезпечення», яке проходило 23 листопада.

Патрульні винесли постанову на жінку за неправдивий виклик

Патрульні винесли постанову на жінку за неправдивий виклик 15:21

Вночі до поліції зателефонувала 52-річна мешканка Чернігова та повідомила, що на неї з ножем напав невідомий чоловік.