Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 листопада, 09:43:28

У Чернігові фандрайзингом займався навіть бобер

04.02.2014   08:03Агенцiя

Під час тренінгу "Територія розвитку" - проект чернігівської громадської організації "Центр гуманістичних технологій "АХАЛАР" (ahalar.org), учасники заходу організували добровільний збір коштів для реалізації соціального проекту "URNA". Окрім представників НУО, бібліотек, ЗМІ та освітніх закладів з багатьох міст (регіонів) України, до процесу долучився незвичний фандрайзер - "бобер".

Завдяки спільним зусиллям за півгодини вдалося зібрати 400 грн. Через декілька днів зібрані кошти були переведені на сайт biggggidea.com/project/353 - ресурс, який допомагає спільнокоштом збирати кошти для реалізації соціальних ініціатив та проектів, у тому числі, й проекту "URNA".

"URNA" - ініціатива хлопця з Дніпропетровська Олексія Заярного, яка передбачає створення та встановлення в центральній частині міста ексклюзивних урн для дрібного сміття та недопалків. Оригінальність урн полягає у тому, що всі вони будуть розмальовані по-різному. Для здійснення такого творчого задуму в команді Олексія вже є 16 молодих і перспективних художників Дніпропетровська.

"Форма урни органомічно вписується у вуличний простір, не створюючи перешкод для пішоходів. Собівартість таких урн менше за бетонні й металеві - виготовлені вони з оцинкової сталі.

 

Процес обслуговування також набагато простіший - комунальним службам не доведеться витрачати гроші на сміттєзбиральні пакети, які, до того ж, забруднюють навколишнє середовище. Безпосереднього контакту із сміттям при його вивантаженні з урни не відбувається. Цей проект призначений більшою мірою для людей, які готові змінювати стандарти українського суспільства", - говорить Олексій.

Окрім вирішення проблем екологічного характеру, проект "URNA" також покликаний згуртувати молодих й талановитих архітекторів, інженерів, дизайнерів, художників і декораторів для подальшої роботи над більш глобальними проектами, надати їм можливість реалізувати свій творчий потенціал - створювати якісний український продукт (об'єкти дизайну, архітектури, живопису; інформаційні продукти).

Для реалізації проекту потрібно 16000 тисяч гривень. Наразі місцева влада не підтримала проект, тож Олексій зі своєю командою вирішив звернутися по допомогу, в першу чергу, до жителів Дніпропетровська, та українців в цілому. Одни з перших партнерів, хто надав свою підтримку - організація "АХАЛАР", яка розмістила інформацію про проект дніпропетровця на одному із своїх ресурсів - сайті "Добродел" dobrodel.org.ua/project/43.


Жанна Кобилінська
 

Останні новини Чернігівщини

Професіографічна екскурсія у музеї. Цього разу – про гончарство

Професіографічна екскурсія у музеї. Цього разу – про гончарство 09:43

Днями професіографічну екскурсію в історичному музеї ім. В.В.Тарновського провели для учнів з вадами слуху навчально-реабілітаційного центру №1 фахівці Чернігівського обласного центру зайнятості.

Владислав Атрошенко: від справедливого розподілу коштів держбюджету-2020 залежить розвиток Чернігова

Владислав Атрошенко: від справедливого розподілу коштів держбюджету-2020 залежить розвиток Чернігова 09:37

13 листопада Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко взяв участь у прес-брифінгу на тему: «Бюджет 2020 – це згортання децентралізації. Як вижити громадам?». Цей захід проводився Асоціацією міст України в Українському кризовому медіа-центрі.

Андрій Прокопенко зібрав голів об’єднаних територіальних громад

Андрій Прокопенко зібрав голів об’єднаних територіальних громад 09:04

Очільник Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко провів робочу зустріч з головами об’єднаних територіальних громад Чернігівщини.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:51

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 13 листопада до 8:00 14 листопада 2019 року.

Чернігівські військові випробовували зенітні керовані ракети

Чернігівські військові випробовували зенітні керовані ракети 08:34

Чернігівські фахівці Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки на Державному випробувальному полігоні “Ягорлик”, що на Херсонщині, провели випробування зенітних керованих ракет 9М83 та 9В55К(Р), що використовуються в зенітних ракетних комплексах С-300-В1 та С-300 ПС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини