Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 02:29:49

Над нашім містом пролетіла повітряна хресна хода з чудодійними іконами

04.02.2014   07:39Агенцiя

Спочатку літак тричі облетів Київ. Потім полетів на Чернігів.

За слова прес-секретаря Вінницької єпархії Владислава Демченка, хресні ходи потрібні, щоб люди підняли очі до Бога. "Особливо в такій складній ситуації, в якій опинилась Україна. Коли народ кається, Господь обов'язково зглянеться. Адже в цій кризі винні усі, не тільки політики. Господь посилає випробовування українцям, щоб ми стали краще. Щоб дослухались один до одного і спільними зусиллями досягли миру та злагоди", - наголосив він. Окрім хресної ходи у храмах по всій Україні відбувались дитячі молебні. "Дитяча молитва найчистіша, а тому й найсильніша. Діти хочуть простого: щоб тато з мамою були вдома, а не барикадах. Щоб вони були живі, здорові і щасливі. Будь-яка молитва дієва, якщо йде від чистого серця. Очевидний ефект молебню ми побачили на Грушевського, коли майже на добу настало перемир'я після спільної молитви просто на вулиці. Сподіваюсь, усі люди задумаються і перестануть ображати одне одного. Тоді й Господь над нами змилується", - запевнив отець Владислав.

У повітрі освячували Україну ікони Божої Матері "Почаївська", "Призри на смирення", "Ізюмська", "Десятинна", "Непорушна Стіна", також ікона великомученика Георгія Побідоносця з часткою мощів. Також на борту літака був ковчег зі святинями.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.

Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.

У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44

Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини