Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 квітня, 19:05:44

Чемпіони – сумлінні декларанти!

03.02.2014   17:19

Багаторазові переможці та призери чемпіонатів України з біатлону, учасники міжнародних змагань, майстри спорту України з біатлону Олексій Петренко, Сніжана Тісєєва, Анастасія Ничипоренко та кандидат у майстри спорту Крістіна Литвиненко завітали до Центру обслуговування платників Чернігівської ОДПІ та задекларували доходи, отримані у 2013 році.

Кожен з спортсменів здійснив свій індивідуальний внесок у добробут держави. Отже, чемпіони є взірцем для інших людей не тільки у спорті, а також у виконанні свого обов’язку перед державою.

«Ми багато виступаємо за кордоном, бачимо, як живуть у європейських країнах, тому вносимо свій внесок у добробут держави. Ми хочемо, щоб наша країна теж стала сильною та багатою». – зазначила майстер спорту з біатлону Сніжана Тісєєва. Приємно відзначити, що з року в рік біатлоністи сумлінно декларують доходи. Зокрема, подає приклад біатлоніст Олексій Петренко, який сам щороку подає декларацію та організував колег по команді.

Заслужений тренер України з біатлону Жанна Степанівна Зоц, яка виховує майбутніх чемпіонів, зазначила, високі досягнення у спортивних змаганнях неможливі без дотримання суворої дисципліни. Так само і сплата податків повинна бути здійснена сумлінно та у встановлені терміни. Держава дбає про фінансування та організацію спортивних змагань, спортсмени демонструють високі результати, захищають честь держави и на міжнародних змаганнях, займають призові місця.

Чернігівщина подарувала світу багато чудових біатлоністів, майстрів спорту зі світовим ім’ям. Зокрема, на чемпіонаті Європи з біатлону, який зараз триває у Чехії, вихованці Чернігівської школи СДЮШОР з лижних видів спорту впевнено завоювали 5 медалей. Приємно відзначити їх серед сумлінних декларантів, які завітають до Чернігівської ОДПІ у березні, після чемпіонатів України та світу.

Директор СДЮШОР з лижних видів спорту Віталій Серафімович Паршуков зазначив, що головні досягнення біатлоністів ще попереду, проте головне у своєму житті вони чітко усвідомили: треба бути свідомим громадянином з активною громадянською позицією, дотримуватись норм законодавства, щоденно дбати про добробут рідної краю, своєчасно декларуючи доходи та сплачуючи податки.
 

Останні новини Чернігівщини

Удар по Чернігову. Інформація станом на 14.00

Удар по Чернігову. Інформація станом на 14.00 15:02

О 09 год. 03 хв. 17 квітня ворогом здійснено ракетний обстріл території міста Чернігова. Сталося пряме влучання в будівлю соціальної інфраструктури.

Увага! Тимчасові зміни у русі громадського транспорту! 12:27

Тролейбусні маршрути № 10 та №11 тимчасово (до усунення наслідків ракетного удару) не працюватимуть.

Вранці 17 квітня росіяни завдали 3 ракетних ударів по Чернігову. 12:18

"Наразі триває пошуково-рятувальна операція. Зараз вже можу казати про 9 загиблих, вбитих російськими терористами. Більше 20 поранених", - сказав в інтерв'ю телеканалу 1+1 начальник Чернігівської ОВА Вʼячеслав Чаус.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 08:45

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 4 пожежі та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини