Чемпіони – сумлінні декларанти!
Багаторазові переможці та призери чемпіонатів України з біатлону, учасники міжнародних змагань, майстри спорту України з біатлону Олексій Петренко, Сніжана Тісєєва, Анастасія Ничипоренко та кандидат у майстри спорту Крістіна Литвиненко завітали до Центру обслуговування платників Чернігівської ОДПІ та задекларували доходи, отримані у 2013 році.
![](/uploads/6949-m.jpg)
Кожен з спортсменів здійснив свій індивідуальний внесок у добробут держави. Отже, чемпіони є взірцем для інших людей не тільки у спорті, а також у виконанні свого обов’язку перед державою.
«Ми багато виступаємо за кордоном, бачимо, як живуть у європейських країнах, тому вносимо свій внесок у добробут держави. Ми хочемо, щоб наша країна теж стала сильною та багатою». – зазначила майстер спорту з біатлону Сніжана Тісєєва. Приємно відзначити, що з року в рік біатлоністи сумлінно декларують доходи. Зокрема, подає приклад біатлоніст Олексій Петренко, який сам щороку подає декларацію та організував колег по команді.
Заслужений тренер України з біатлону Жанна Степанівна Зоц, яка виховує майбутніх чемпіонів, зазначила, високі досягнення у спортивних змаганнях неможливі без дотримання суворої дисципліни. Так само і сплата податків повинна бути здійснена сумлінно та у встановлені терміни. Держава дбає про фінансування та організацію спортивних змагань, спортсмени демонструють високі результати, захищають честь держави и на міжнародних змаганнях, займають призові місця.
Чернігівщина подарувала світу багато чудових біатлоністів, майстрів спорту зі світовим ім’ям. Зокрема, на чемпіонаті Європи з біатлону, який зараз триває у Чехії, вихованці Чернігівської школи СДЮШОР з лижних видів спорту впевнено завоювали 5 медалей. Приємно відзначити їх серед сумлінних декларантів, які завітають до Чернігівської ОДПІ у березні, після чемпіонатів України та світу.
Директор СДЮШОР з лижних видів спорту Віталій Серафімович Паршуков зазначив, що головні досягнення біатлоністів ще попереду, проте головне у своєму житті вони чітко усвідомили: треба бути свідомим громадянином з активною громадянською позицією, дотримуватись норм законодавства, щоденно дбати про добробут рідної краю, своєчасно декларуючи доходи та сплачуючи податки.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.