Чернігів. Працювали злагоджено, сумлінно й відповідально
28 січня відбулася розширена колегія Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства, на якій ішлося про фінансово-господарську діяльність підприємств Чернігівського ОУЛМГ за 2013 рік.
У роботі колегії взяли участь директори, головні лісничі та голови профспілкових комітетів держлісгоспів.
З доповіддю, в якій аналізувалася діяльність сіверських лісівників у минулому році, виступив Валерій Лозицький, начальник Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства.
В обговоренні взяли слово: директор ДП «Остерське ЛГ» Юрій Кравчук, директор ДП «Корюківське ЛГ» Петро Погребняк, директор ДП «Прилуцьке ЛГ» Андрій Данько, а також голови профспілкових комітетів — Олександр Балабан (ДП «Ніжинське ЛГ» та Олександр Проява (ДП «Холминське ЛГ»).
На цій колегії групі лісівників було оголошено подяки та вручено грамоти і вимпели «Кращий за професією». Звичайно, всі відзначені отримали грошові премії.
• «Кращий керівник структурного підрозділу» — ПРИМАК Юрій Олексійович, лісничий Мринського лісництва державного підприємства «Ніжинське лісове господарство».
• «Кращий майстер» — РЕВКУН Олександр Ігорович, майстер лісу Чудівського лісництва державного підприємства «Добрянське лісове господарство».
• «Кращий робітник на лісосічних роботах» — АКУЛЕНКО Микола Павлович, звалювальник лісу Кіровського лісництва державного підприємства «Новгород-Сіверське лісове господарство».
• «Кращий робітник на лісогосподарських роботах» — ЖУРАВЛЬОВА Раїса Миколаївна, робітниця по догляду за лісовими культурами Остерського лісництва державного підприємства «Остерське лісове господарство».
• «Кращий водій на вивезенні деревини» — ПОТАШНИЙ Володимир Анатолійович, водій ремонтно-транспортного цеху державного підприємства «Корюківське лісове господарство».
• «Кращий тракторист-машиніст» — БІЛОУС Віктор Іванович, тракторист Машівського лісництва державного підприємства «Семенівське лісове господарство».
• «Кращий верстатник» — КУБРАК Анатолій Данилович, верстатник цеху переробки деревини державного підприємства «Холминське лісове господарство».
Після колегії відбулася прес-конференція начальника Чернігівського ОУЛМГ Валерія Лозицького для місцевих засобів масової інформації та центральних газет, акредитованих у Чернігівській області.
За повідомленням прес-служби Чернігівского ОУЛМГ
Останні новини Чернігівщини
Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44
Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.
П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13
Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.
На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22
Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.
На знак вдячності та визнання мужності і стійкості Президент нагородив тих, хто боронить державу на передовій і в тилу 14:41
До четвертих роковин повномасштабного вторгнення Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів і цивільних.
У Чернігівському районі поліція притягнула до адміністративної відповідальності водія, який у нетверезому стані скоїв ДТП 13:36
Поліцейські під час встановлення обставин дорожньо-транспортної пригоди з’ясували, що причетний до неї водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.