Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 08:01:14

Постріл по сусіду...

21.12.2011   14:53Агенцiя

Коли Микола Ющенко о 21-й годині 20 хвилин повертався з Козельця у Київ, поблизу входу в метро “Чернігівська” у притемненому місці в нього вистрелили. Шоковані люди сахнулися, а зловмисник утік.

…Того дня, 18 жовтня, на вулиці Московській,11 виконавча служба виконала судове рішення і знесла самочинну прибудову до квартири № 2. “Голос України” вже писав 23 лютого 2010 р. про події у дворику за цією адресою.

Киянин М. Ющенко придбав у Козельці у чотириквартирному будинку невелике помешкання, щоб виїжджати зі столиці на вихідні для відпочинку. Але натомість отримав клопіт на три роки. Його сусідка зробила прибудову, яку зведено на газових комунікаціях з пошкодженням електропостачання. Але Козелецьке управління газового господарства ВАТ “Чернігівгаз” і Козелецький РЕМ виставили претензії до споживача послуг… М. Ющенка. Адже саме до нього йшли газові комунікації та електродроти. Одне слово, якби вдалося по-сусідськи вирішити цю проблему, компенсувати завдані збитки, сьогодні в обох би були комфортні додаткові кімнати площею 29,5 квадратних метра.
Однак цього не сталося… Власниця квартири № 2 зі своїми рідними пішла на конфронтацію з іншими власниками чотириквартирного будинку, з якими згідно з чинним законодавством мала погодити зведення прибудови на земельній ділянці, що перебуває у спільному користуванні.

У червні 2010 року Козелецький районний суд підтримав позов Миколи Ющенка, Ольги Сидорко та Володимира Паска про знесення самочинно зведеної прибудови до житлового будинку і зoбов’язав Вікторію Отчиченко прибрати її.

– Але до виконання цього рішення було ще далеко, – вів далі М. Ющенко, який надіслав до редакції листа, де розповів про підсумки протистояння у Козельці. – Неодноразові письмові повідомлення виконавчої служби з вимогою знести самочинну будівлю адресатом були проігноровані. Козелецький суд 19 квітня цього року визнав свій виконавчий лист, виданий 21 червня 2010 р., таким, що не підлягає виконанню. Але Апеляційний суд Чернігівської області згадану ухвалу за нашою скаргою 3 червня відхилив. І ось, попри наступні місяці зволікання посадовцями з виконанням рішення, зрештою, у жовтні його виконано. Кілька найнятих чернігівців знесли прибудову за півдня.

Микола Ющенко навів докази, записані на диктофон. У процесі знесення у дворі дехто брутально поводився, навіть вдарив його палицею.

– Знесення можна було б уникнути, – зазначив. – Але ж треба поважати сусідів, домовлятися з нами по-людськи. А ми чули тільки лайку, погрози. Власниця квартири та її батьки повинні зрозуміти, що крім вирішення питання “по-козелецьки” – шляхом підкупу й залякування – є ще законні способи, а також людські стосунки.

Запитую автора листа, що він робитиме далі: невже продовжуватиме їздити в Козелець “відпочивати” на дачу, де при цьому бачитиметься зі своїми опонентами?

– Та ні, – відповів. – Будемо це помешкання продавати. Я не хочу наражати свою родину на небезпеку після цього пострілу. Від таких сусідів краще триматися подалі…

Ось такий результат сусідської конфронтації. Як бачимо, у ній ніхто, навіть переможці, не залишився у виграші.

Павленко Сергій, “Голос України”

Останні новини Чернігівщини

За добу поліція вилучила з незаконного обігу ручну гранату і майже три сотні набоїв

За добу поліція вилучила з незаконного обігу ручну гранату і майже три сотні набоїв 07:52

В результаті профілактичних заходів, спрямованих на припинення незаконного обігу зброї і вибухівки, правоохоронці вилучили в різних частинах області значну кількість боєприпасів.

25 травня - День філолога

25 травня - День філолога 07:40

Філологія одна з найцікавіших наук, яка включає в себе цілу сукупність наукових напрямків, що вивчають нашу багату культурну спадщину, виражену як в літературній творчості, так і в мовній культурі.

Цікаві факти про алое

Цікаві факти про алое 12:22

Популярна сьогодні кімнатна рослина алое вера бере свій початок з середземноморського регіону. Сьогодні в світі понад двісті видів цих рослин, які в природі зустрічаються в сухих та дуже жарких кліматичних умовах.

Емоційне вигорання: як повернути задоволення від життя та роботи

Емоційне вигорання: як повернути задоволення від життя та роботи 12:02

Постійне перебування в чотирьох стінах, відсутність спілкування з друзями та належної комунікації з колегами, стерті межі між роботою та особистим життям, накопичення стресу та багато інших незручностей, спричинених самоізоляцією, могли спровокувати емоційне вигорання.